Skocz do zawartości

Jasna Góra 2013


medor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2,3 lata i będą dodatkowe wloty w Częstochowie, dla homo, potem dla tych z obciętym napletem, kolejne będą tylko dla amazonek lubiących od tyłu, potem dla tych co lubią klasycznie, itd itp

Motocykliści będą jeździć bo jak można tam nie pojechać, toż to wstyd, przed bracią motocyklową, a white habit będą zacierać łapki, bo raczej wątpie by robili tą cała szopkę za free.

Tak, to jest wg mnie nic innego jak szopka, mówię tu o tych spędach na pokaz.

Najpierw w sobotę każdy jedzie sie napierdolić, a potem ze skruszoną mordką pod ołtarz.

A Ci na samej górze zacierają łapki bo lecą im grube PLNy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem na Jasnej , wkurzał mnie ten spęd ale bylem , bylem jak co roku i będę za tydzień , bo to w moim mieście impreza, nie czułem się dobrze w

 

otoczeniu niektórych dumnych parafiańszczyźnianych motocyklistów , ale duża cześć przyjechała dla siebie , dla znajomych , dla Jasne Góry i jej tradycji ,

 

wiec niema co rozdrapywać ran , kto głupi to się będzie chełpił , kto mądry to oleje politykierów i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, prawie sami Katolicy-praktykujący czy nie-nieważne i takie texty. Ludzie, co by się w Polsce działo jakby tu mieszkało tyle Żydów co przed wojną a do tego jakby byli jeszcze (jak np w Bośni) muzułmanie i prawosławni? Może młodsi nie pamiętają jak tam wojna wyglądała i to nie tak dawno temu. Ja nie jestem za PIS ale też nie jestem za komercją, pomyślcie, jest ważny dzień, bierzecie w kościele ślub a w trakcie tej waszej uroczystości ksiądz robi przerwę na reklamę!! I w trakcie tego waszego ślubu w kościele sprzedają hamburgery, odzież ślubną itd. Są jakieś granice, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli głosowałeś na Kaczyńskiego to jedziesz na pierwszy, a jeśli na Palikota (Milera) to na drugi.

 

He, he, mega :lalag:

 

O kurczę, prawie sami Katolicy-praktykujący czy nie-nieważne i takie texty. Ludzie, co by się w Polsce działo jakby tu mieszkało tyle Żydów co przed wojną a do tego jakby byli jeszcze (jak np w Bośni) muzułmanie i prawosławni?

 

Pewnie było by więcej zlotów gwiaździstych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia: po co niewierzący, antyklerykałowie, ateiści i innowiercy muszą sezon motocyklowy rozpoczynać w świętym dla katolików mieście? a następnie rozgłaszać, że Węgrzyn rozbił solidarność wśród motocyklistów. Jeżeli mi coś nie pasuje, to nie pcham się na urodziny i nie wygłaszam teorii, że tort był truskawkowy, a ja chciałem lodowy - o tym decyduje solenizant.

Motocykliści uważają się za ludzi wolnych (wiatr we włosach i takie tam), a tu wychodzi, że Węgrzyn wszystkim nakazuje (może nawet grozi) przyjechać na "jego" imprezę. Czy musicie pielgrzymować? święcić motocykle? modlić się? Bo przecież jest to tego rodzaju zlot gwieździsty, o czym od 10. lat doskonale jest wiadomo. Może takim osobom warto aby rozpoczynały sezon gdzieć na polanie, gdzie cisza i spokój i nikt nikomu nic nie nakazuje, bądź np. w Biłgoraju (miasto Palikota).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że większość motocyklistów jedzie do Czę-wy ,po pierwsze primo spotkać się ze znajomymi , zobaczyć tak wielki zlot motocykli .A Wy dopinacie do tego kościół .Dla większości jeśli taki duży zlot byłby w Koziej Wólce to pojechali by do Koziej Wólki .Póki co jest w "świętym mieście ".

Bardzo dobrze , że były kramiki z pamiątkami .Na co dzień człowiek nie ma czasu za bieganiem po drobiazgi związane z motocyklami a tak były i komu to przeszkadza ?

Zlot gwiaździsty był tydzień wcześniej na którym nie byłem , za to byli ci którzy chcieli celebrować i nikt im nic nie mówi .Ja byłem na niegwiaździstym i nikt nie powinien mi tego zarzucać .Znajomi byli na obu i okazało się ,że na tym późniejszym było więcej ludzi .Myślę , że jeśli dalej niektórzy będą tak jad toczyć to z gwiaździstego zostanie tylko wspomnienie.

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Znajomi byli na obu i okazało się ,że na tym późniejszym było więcej ludzi .Myślę , że jeśli dalej niektórzy będą tak jad toczyć to z gwiaździstego zostanie tylko wspomnienie.

 

 

 

!

post-7802-0-53278300-1367147578_thumb.jpg

Edytowane przez medor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...