Skocz do zawartości

Wiem.....


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc !

Jesli moge cos wtracic....

Jezeli "przyjazn" wymaga odemnie zmiany tego kim jestem, albo powoduje ze czuje jakbym stal z boku... to nie jest to przyjazn.

Mam doslownie kilku przyjaciul ale NIKT z nich nie wymaga odemnie zmiany siebie i NIKT z nich nie traktuje mnie na dystans.

Jezeli ktos tak robi to zmieniam takiego "przyjaciela".... tak jak nieznosnie uwierajaca rekawiczke :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta marka motocykla nie swiadczy o wielkosci motocyklisty

racja, nalezy jeszcze dodac do tego pojemnosc silnika i cene maszyny

 

Gdybym to wszystko robila sama to bylabym West Coast Choppers albo Orange Country Choppers, o ile wiesz o czym mowie.

Masz dziwne pojecie o prawdziwym harleyowcu

czy "prawdziwy harleyowiec" musi miec maszyne z WCC lub innej firmy tunnigowej? To swiadczy tylko o grubosci portfela. Nie trzeba miec wcale Harleya by czuc sie harleyowcem/motocyklista, to zalezy od nas samych... trzeba czuc tego blusa i wiedziec o co w tym chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przed Harleyami były motocykle.....po Harleyach są motocykliści...

...przed Harleyami motocykle były środkiem transportu.... po Harleyach stały się stylem życia...

....przed Harleyami były przyjażnie...po Harleyach jest braterstwo.....

 

jednak wiem' date=' że kobiety fascynujące się i jeżdzące na motocyklach zawsze będą dziwnie z boku.

Nie znaczy to wcale, że nie potrafimy godzinami rzeczowo rozmawiać na ten temat, czy zachwycać się rykiem silnika,nowymi modelami, linkami, hamulcami, rurami wydechowymi, a nawet potrafimy się nauczyć dobrze spawać......

jednak zawsze jesteśmy z boku..... a może ja zbyt wiele chcę :buttrock:[/quote']

 

No to jestem prawdopodobnie kolejnym z tych którzy nie do końca potrafia zrozumieć o co Tobie chodzi...

Mam znajome z kręgu motocyklistów/motocyklistek i nie uważam ich za kogoś z boku czy tez drugiej kategorii. część z nich jeździ jako kierowca inne jako plecaczek ale z nimi wszystkimi mam tematy do pogadania i chętnie spotykam sie na zlotach czy choćby na zwykłym piwku w tygodniu w miejscowej motocyklowej knajpce.

Jeśli Twoi znajomi nie potrafia tak traktować Ciebie to wg mnie masz niezbyt rewelacyjnych znajomych - lub oczekujesz od nich traktowania właśnie nie jak jedną z nich lecz inaczej - specjalnie - wyjątkowo - i może tutaj jest problem?

Niestety nie potrafie na to pytanie odpowiedzieć bo nie znam Ciebie ani Twoich znajomych...

Tak czy owak pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Niektore gupy motocyklowe chociaz sa tam np kobiety nie dopuszczaja do tego zeby kobiety mogly nosic barwy grupy. Jesli kobiety sie z tym zgadzaja i czuja sie z tym dobrze to ich sprawa. Jesli nie to zmieniaja grupe albo walcza o swoje prawa w danej grupie. No ale w niektorych grupach panuje ciemnota w tym temacie i szowinizma :buttrock:

No ale niektorzy lubia pokazywac swoja meskosc w taki sposob w szczegolnosci ze czesto technika jazdy ustepuja amazonkom :D

 

Madre słowa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

DRODZY PANOWIE

ZAKONCZMY TEN TEMAT, BO SIE NIE ROZUMIEMY.

A TO NIE CZAS I NIE MIEJSCE , BY SIE WDAWAC W DLUGIE I ZAWILE DYSKUSCJE.

MOZE KIEDYS, GDZIES, PRZY PIWIE I DOBRYM JEDZENIU POCIAGNIEMY TEMAT.

POZDRAWIAM :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRODZY PANOWIE

ZAKONCZMY TEN TEMAT' date=' BO SIE NIE ROZUMIEMY.

A TO NIE CZAS I NIE MIEJSCE , BY SIE WDAWAC W DLUGIE I ZAWILE DYSKUSCJE.

MOZE KIEDYS, GDZIES, PRZY PIWIE I DOBRYM JEDZENIU POCIAGNIEMY TEMAT.

POZDRAWIAM :buttrock:[/quote']

 

Racja :D lepiej zapodaj zdjecia Twojego Harego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRODZY PANOWIE

ZAKONCZMY TEN TEMAT, BO SIE NIE ROZUMIEMY.

A TO NIE CZAS I NIE MIEJSCE , BY SIE WDAWAC W DLUGIE I ZAWILE DYSKUSCJE.

MOZE KIEDYS, GDZIES, PRZY PIWIE I DOBRYM JEDZENIU POCIAGNIEMY TEMAT.

POZDRAWIAM

 

Ale to Ty go zaczęłaś ?? Albo za bardzo ostatnio baluję, albo nie specjalnie wiem o co Ci chodzi w tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ja też nie do końca chwytam co miałaś na myśli' date=' ale może za młody jestem i na lipnym motocyklu śmigałem.......[/quote']

 

No co Ty :?: jaki lipny motocykl

jaki młody wiek....

Udanego sezonu i lepszej pogody i żadnych podwyżek paliwa :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...