Skocz do zawartości

Jak myslicie????


Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne pamietacie mojego posta odnosnie kupna GSX-R 750 .... Ale mam nastepne pytanko : czy to dobry pomysl kupic tego bike'a i go troche zdlawic? tak, zeby nie wyciagal wiecej niz 130-150. a jak juz bym sie nauczyl jezdzic to go oddlawic. co o tym myslicie?????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cannbiall daj sobie spokoj..

kup 125 potem sprzedaj kup cos wiekszego :D

 

tez mialem taki pomysl.. ale za duzo porblemow..

nie wiem jak ze spalaniem...

silnik to raczej ciezko znosi ;|

duzo dlubania przy dlawieniu..

 

ale to twoje moto :buttrock: wiec rob co chcesz :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.

Jesli bierzesz na klate ok 120 kg to mozna gadac o 750.

 

 

nno chyba troche przesadziles :evil: trzeba miec troche sily.. ale znowu bez przesady..

pokaz mi ludzi ktorzy biora 120 na klate ?? malo napewno ich bedzie..

zeby tyle zarzucic na klate to trzeba regularnie na silownie chodzic.. :buttrock:

pozatym chyba najwiecej pałera trzeba miec w lapach :evil: nie w klacie :evil:

 

 

a co do czegos malego to 125/250cc to optymalne na poczatek :D

a zaloze sie ze 250 czy nawet 125 starczy na 2 sezony bez problemu.. przeciez trzeba doskonalic swoje umiejetnosci.. a szkolic sie mozna w nieskonczonosc..

wiadomo ze na czyms mniejszym duzo latwiej :D pozatym tak naprawde to malo kiedy lecisz wiecej niz 140 .. poza miastem jedynie (w miescie troche glupota..) a w sumie jazda motocyklem to w duzej mierze miasto :P a taka 125 ma 6s to paki.. czyli robisz wszystkie katamarany :P albo wiekszosc :clap: pozatym lepiej sie manewruje :clap: nauczysz sie dobrych opdruchow.. bla bla bla :clap:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

za miastem 140 to ja miałem na zakrętach....

moja "przelotowa" to było ok 175-180 km/h -

nie wierzę, ze Wy jeździcie wolniej!

 

 

Ja pierdziele! i mi sie wydawało że 200 km/h to mało!!!!!

(chyba nie powinienem naprawiac motocykla....)

:namoto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kollector spoko

masz swoje lata czujesz sie pewniej ok

 

 

ale canniball ma 16 z tego co widze.. wiec chyba powinien troche uwazac na siebie i wydaje mi sie ze predkosc 140 na ten wiem jest wseam raz. :buttrock:

 

z jednej strony zachecacie do kupowania malych motocykli a z drugiej piszecie ze wolno smigaja..

WTF??

 

:D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne pamietacie mojego posta odnosnie kupna GSX-R 750 .... Ale mam nastepne pytanko : czy to dobry pomysl kupic tego bike'a i go troche zdlawic? tak, zeby nie wyciagal wiecej niz 130-150. a jak juz bym sie nauczyl jezdzic to go oddlawic. co o tym myslicie?????????????????

 

Kolego, a jeździłeś już czymś innym niż rowerem lub motorynką? Nudzi Ci się że następny głupi temat zakładasz? Daj sobie luz, czytaj forum, bądź aktywny w "motorowerach", zdobądź za kilka lat prawo jazdy, i wtedy wracaj z takimi pytaniami.

 

Natomiast jeśli jest to pytanie czysto teoretyczne, to odpowiem, że w Niemczech, możesz sobie na pierwsze moto i hayabuse kupić. Tylko zblokują Ci ją do ...27 koni. Więc i GSXR-a też można zblokować. Tylko to może kosztować - zarówno zablokowanie, jak i odblokowanie. Czasami sporo.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem zablokowana Aprilie RS 125 z Niemiec i sprzedawca mowil, ze oryginalnie byla ona odblokowana, a zablokowanie kosztowalo 550EUR, wiec powodzenia... Lepiej kup sobie, tak jak radza koledzy, jakas 50, 80, ew. 125ccm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szmata w wydech i gotowe :D full zdlawiona wersja :D

 

Ja bym kupi cos slabszego i potem dopiero cos mocnego ale to juz napisali chyba wszyscy wczesniej :buttrock:

 

za jakis czas jak sie wprawisz jeszcze bedziesz sie dopytywal o tuning bo za malo mocy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruter - musisz tyle ile jest twoj vmax :buttrock:

Nie rozumiem po co siła? Co ty sie siłujesz z maszynką ? Fakt 10 latkowi nie dal bym potrzymac motorka - hehe nie dal bym nikomu kto nie ma 18 lat lub nie jest motocylista :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym na braniem na klatę to troche ktos przesadził mimo iż znam 16 latka który tyle bierze a nawet 150

na zawodach u nas w szkole wygrał :D

 

a z pierwszym motorem to ja zrobiłem tak

kupiłem ta honde 450 co jest zdławiona do dwudziestu paru koni :buttrock: i jeżdzę na niej jakieś 2 miechy i juz mi sie płakać chce jak widze ze 140 to prędkość do której sie w miare dochodzi a 155 to juz po połozeniu na baku i nogach na podnóżkach pasażera

ale dobra jak na poczatek duzo sie nauczyłem

no i jeszcze to ze jazdę troche bardziej sobie przyswoiłem na rowerze którym robie ok 10 tyś km rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...