Skocz do zawartości

Robi się ciepło :)


bp7612
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Robi się ciepło :) może jakieś spotkanie w Poznaniu na małą przejażdżkę naszymi maszynami :)

 

jak ktoś się skusi to czekam na info na forum lub prywatną wiadomość :)

 

pozdrawiam kolegów i koleżanki :)\

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam wczoraj i dzisiaj kilka maszyn na mieście. Nie za mroźno? No i ten piach wszędzie, brr. Ale fakt, słońce pewnie zachęca :)))

 

Ja zaczalem sezon w sobote. Na lajciku 150km. Dzisiaj powtorka i dalem rade :-)

Piasku jest duzo, dziury jak lej po bombie, ale mozna....:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend zapowiada sie ładny, jeśli prognozy sie sprawdzą to proponuje spotkac się gdzies w poznaniu i zrobic mala rundke po bliskiej okolicy ok 100km. Raczej asfalt. Proponuje niedziele np. koło godziny 12. Samo południe, nie za wcześnie a jeszcze dnia sporo zostaje. Ja jestem z Buku. wiec moge podleciec do Poznania i tam sie można spotkać. Co Wy na to? Trzeba rozkręcic troche nasza okolice pod kątem motocyklizmu. Czekam na informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli \po okolicy\? Ja np: po szutrach nie polatam:-)

 

Hehe, no kolego ja mam V-stroma nie na szutry ale tak jak wiekszosc ma SUV-y, czyli po to zeby wygodniej wchodzic w dziury i podjezdzac pod wysokie krawezniki. Oczywiscie mowilem o wypadach 'asfaltowanych'. W zeszlym sezonie smigalem z kumplem trasy Poznań-Wągrowiec, Poznań-Nowy Tomyśl (przez Buk) czy też ciekawa trasa do Leszna przez fajne polne drogi przez Czempiń, Krzywiń i Osieczną i potem relaks na rynku w Lesznie.

 

O tego typu trasy mi chodzi, ale jestem również otwarty na dłuższe wypady, czy też lanserkę po mieście (choć nie mam supersporta) :cool:

 

Teraz jestem w Anglii na studiach i wracam 22 marca na miesiac do Poznania to wtedy chetnie posmigam jesli zbierze sie jakas konkretniejsza ekipa na smiganie z tych co wpisali sie powyzej.

 

Pozdro, zazdroszcze ze juz w PL macie cieplo i mozecie smigac, a moje moto 1500km ode mnie.... :banghead:

Edytowane przez wachu666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend zapowiada sie ładny, jeśli prognozy sie sprawdzą to proponuje spotkac się gdzies w poznaniu i zrobic mala rundke po bliskiej okolicy ok 100km. Raczej asfalt. Proponuje niedziele np. koło godziny 12. Samo południe, nie za wcześnie a jeszcze dnia sporo zostaje. Ja jestem z Buku. wiec moge podleciec do Poznania i tam sie można spotkać. Co Wy na to? Trzeba rozkręcic troche nasza okolice pod kątem motocyklizmu. Czekam na informacje.

 

Co do najbliższego weekendu, to mam obawy jeśli chodzi o pogodę :banghead: . Ale jak będzie w miarę przyzwoicie, to jestem za :biggrin:

 

Hehe, no kolego ja mam V-stroma nie na szutry ale tak jak wiekszosc ma SUV-y, czyli po to zeby wygodniej wchodzic w dziury i podjezdzac pod wysokie krawezniki. Oczywiscie mowilem o wypadach 'asfaltowanych'. W zeszlym sezonie smigalem z kumplem trasy Poznań-Wągrowiec, Poznań-Nowy Tomyśl (przez Buk) czy też ciekawa trasa do Leszna przez fajne polne drogi przez Czempiń, Krzywiń i Osieczną i potem relaks na rynku w Lesznie.

 

O tego typu trasy mi chodzi, ale jestem również otwarty na dłuższe wypady, czy też lanserkę po mieście (choć nie mam supersporta) :cool:

 

Teraz jestem w Anglii na studiach i wracam 22 marca na miesiac do Poznania to wtedy chetnie posmigam jesli zbierze sie jakas konkretniejsza ekipa na smiganie z tych co wpisali sie powyzej.

 

Pozdro, zazdroszcze ze juz w PL macie cieplo i mozecie smigac, a moje moto 1500km ode mnie.... :banghead:

 

Nie zazdraszczaj na pogody, bo od jutra zima :banghead: A jak będziesz już w domku, to się odezwij, a pewnie coś wymyślimy :rolleyes:

P.S. Po polach też nie bardzo mi pasuje :laugh: :laugh: :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do najbliższego weekendu, to mam obawy jeśli chodzi o pogodę :banghead:

 

Nie zazdraszczaj na pogody, bo od jutra zima :banghead:

 

No wiec wlasnie koledzy! Polecam wizyte na stronie z prognoza dlugoterminowa do okolo 20 marca http://pogoda.onet.pl/prognoza-pogody/dzis/europa,polska,poznan,9204.html

 

W sobote 0 a w niedziele -2 tak wiec chyba trzeba bedzie poczekac do koncowki marca. Szczerze, to marzec zapowiada sie tak zimny, ze ja mysle jeszcze o szybkim wypadzie do Czech na narty zaraz po moim powrocie 22 marca.

 

W marcu jak w garncu hehe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...