Skocz do zawartości

Witam. Zastanawia mnie firma motocykli GAS GAS.


Rekomendowane odpowiedzi

Gas Gasa miałem 3 lata temu , użytkowałem go przez niecałe 1,5 sezonu, model EC300 , rocznik 06 albo 07 nie pamiętam już. Sprzęt jest zajebisty, zawieszenie Marzocchi, czasem trafiały sie na Ohlinsie. Od 07 bodajże masz zmienne mapy zapłonu na kierownicy, silnik należy do najlepszych w klasie pod każdym względem. Super elastyczne plastiki wręcz, których za nic nie mogłem połamać (wykrzywiały się o 90stopni i nic) Sprzęgło masz hydraulika, koła Excela... Na mnie ten motocykl zrobił piorunujące wrażenie, i do dziś sądzę że to najlepsza maszyna na jakiej miałem okazję jeździć. Ceny części typu tłok podobne jak u konkurencji. Wiadomym że dostać używane koła zębate do skrzyni będzie o wiele trudniej niż do np Yamahy, ale cena też jest kusząca. Nowsze modele 4T silnik dzielą z Yamahą, więc dobra sprawdzona konstrukcja. Ogólnie polecam i jeszcze raz polecam. Będziesz mega zadowolony z zakupu.

PS:Gas Gas jest Hiszpański, a co do porównania z konkurentami to bodajże w 2005 roku w Master Enduro pokonał konkurencję, w której KTM-y też były.

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o enduro. 2 suw

Tak jak napisałem, Seria EC czy to 125 czy 300 jest na równi z EXC jeśli chodzi o możliwości terenowe. Motocykle tworzone typowo pod kontem jazdy w terenie.Wieloletnie doświadczenie Gas Gasa w konstruowaniu motocykli Trial, przyczyniło sie to tego że pod względem geometrii podwozia te moto to najwyższa półka. Jak tylko uda Ci się znaleźć ładny egzemplarz (no chyba że kupujesz nowy) to bierz i się nie zastanawiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Sam szukałem dla siebie EC 250-300 niedawno w DE.Ale cena wysoka.Skonczyło się na Becie RR 450.Jak dla mnie Gas to Super maszynka,i przynajmniej w stosunku do Bety,wiele więcej częsci nowych/używanych na np Allegro.Piękny egzemplarz był w Berlinie,dzwoniłem,kobitka go ujeżdzała.Niedawno zrobiona generalka w ASO.Cena niestety za 2004rok 2800Euro.Tylko to mnie odwiodło od tego zakupu.Jak by był tańszy napewno bym brał.Wg mnie warto.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...