Skocz do zawartości

Nie włączający się wentylator w KLR 650.


Dexster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, przełącznik to ostateczność jeśli nie poradziłbym sobie z naprawą. Na razie załatwiłem sprawę z palącym się kablem(przetarł się i zmasował z ramą) - musiałem trochę niestety popruć główną wiązke i poprowadzić nowy kabel, udało się, kabel na szczęście już się na pali. Dziś nie miałem czasu na grzebanie niestety, ale jutro bądź pod koniec tygodnia dam znać, napiszę to co radziliście, wskazówki odnośnie sprawdzenia wentylatora itd. i dam wam znać.

 

Głupio mi się przyznać, ale kontrolki od wentylatora nie mam. Coś musiało mi się ubzdurać - ale to nic nie zmienia. Wentylator kiedyś chodził i myślę, że to sprawa brudnej kostki, czy gdzieś urwanego kabla. Dam znać co i jak i dziękuje za liczne komentarze.

 

Też nie jestem zwolennikiem grzebanie niepotrzebnego. Kupiłem moto w paskudnym stanie, brał olej, wodę, nie chciał kręcić, aku padało i masę innych gównianych spraw. Dużo nerwów i pieniędzy w niego poszło i ma jeździć jak należy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpinasz wtyczkę wentylatora i do aku. Bieguny nieważne, najwyżej zakręci w druga stronę, ...niebieski plus, żółto czarny masa.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentylator do wymiany, dziękuje za pomoc :P

 

Jeszcze jedno. Sprzęgło łapie mi przy samym końcu puszczania manetki. Nie ślizga się. Do wymiany tarczę czy da radę jakoś wyregulować?

 

Reguluje się pokrętłem przy klamce i śrubkami przy drugim końcu linki. Próbowałeś?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...