Skocz do zawartości

Cordoba 1.4 16v - problem z odpalaniem.[ROZ]


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze może to pytanie z gatunku ........ dziwnych ale od marca do teraz tak jeździłeś ??? naprawdę oprócz tego jednego mechanika nie było innych ???

a a\zapłacenie za wymianę dobrych części to tez ciekawy patent :biggrin: kurcze może zostanę "mechanikiem" :biggrin:




Podpiął do kompa, żeby wykasować błedy - nic nie dało

może dlatego nic nie dało bo samo skasowanie błedów niewiele pomaga . najpierw trzeba usunąć przyczynę błędów a później je kasować



Nie wiem czy VAG-a podłączał i się nie dowiem bo więcej do niego nie pojadę.

coś tu nie gra :biggrin: w końcu podłączył się z tym kompem czy nie ???? bo raz piszesz tak a raz tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopuję temat, może się to komuś przyda.

Przyczyną gaśnięcia silnika, podczas ruszania, jego małej mocy zaraz po odpaleniu była.....zużyta pompa paliwa. Trafiłem na dobrego mechanika który, też nie od razu ale po jakimś czasie znalazł usterkę. Pompa wymieniona i auto od samego startu ma odpowiedni ogień, oczywiście jak na 75KM.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat, może się to komuś przyda.

Przyczyną gaśnięcia silnika, podczas ruszania, jego małej mocy zaraz po odpaleniu była.....zużyta pompa paliwa. Trafiłem na dobrego mechanika który, też nie od razu ale po jakimś czasie znalazł usterkę. Pompa wymieniona i auto od samego startu ma odpowiedni ogień, oczywiście jak na 75KM.

A w Cordobie mojego teścia winna gaśnięcia była przepustnica,trzeba było wyczyścić ale on ma 1,4 8v 40KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...