Skocz do zawartości

Mam pytanie do znawców Liqui Moly


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do znawców Liqui Moly. Zamówiem do motocykla LM racing 10W-40. Przysłali mi LM motorrad 10W-40. Sprzedawca twierdzi , że to te same oleje tylko inna nazwa. Prawda to ci ? Poprzednie 2 sezony lałem Racinga i nawet w ofercie nie przewinał mi sie ten Motorrad. Klase widze maja ta sama ale to chyba nie wszystko. Na stronie polskiego LM nawet nie widze tego oleju. Napisałem do nich, narazie cisza

post-6247-0-21860600-1360158191_thumb.jpg

post-6247-0-67062000-1360158205.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli klasy i specyfikacje te same to ten sam olej jest. Racing to chwyt marketingowy, tak samo mogą zmieniać nazwy jak i wzór opakowania tak jak robi Motul, Ipone (marka Motula) i w sumie inne marki też. Może kolor inny albo jakieś magiczne właściwości dopisane, ogólnie marketing i polowanie na klienta.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy może być robiony na kraje bloku wschodniego, bo w opisie objętości występuje rosyjskie "L" jako 4 litry.

A to może oznaczać, że zawartość może się różnić od tego oferowanego na rynek niemiecki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie sądzę Panowie, to dobra firma jest, a poza tym rynek rosyjski wydaje mi się, że powoli jest bardziej wymagający, niż zachodniej Europy.

Poza tym to po lewej, to to samo opakowanie co po prawej, tylko naklejka z bodajże 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

(...) tak jak robi Motul, Ipone (marka Motula) i w sumie inne marki też.

O! Dobrze wiedzieć, że Ipone to marka Motula! W PL to ceną raczej nie konkurują z Motulem... no, ale cóż, po coś zrobili tą markę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo tylko z olejem 10W50 Racing więc jakiś czas temu napisałem do Liqui Moly email oto ich odpowiedź. Podane numery to produkty z ich katalogu

 

Produkt o numerze 1502 oraz 1503 to ten sam olej lecz występujący odpowiednio w opakowaniach 1L oraz 5L, oleje te to produkty z serii Racing 4T 10W-50, olej o numerze 7508 to ten sam produkt jednak na potrzeby rynków takich jak Polska, Ukraina, Rosja, konfekcjonowany w opakowaniach 4L.

 

Ja właśnie mam opakowanie 4L LM Motorrad Synth 10W50. (Litry normalnie mam napisane, nie po rusku)

Myślę że o to ci chodzi. Skoro poprzednio lałeś Racinga to przypomnij sobie czy nie były to opakowania 5L, jeśli tak to już wszystko wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...