Skocz do zawartości

wydech przelotowy, modyfikacja


mesiash
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed przystąpieniem do takiej operacji należy postawić motocykl na hamowni i pomierzyć dokładnie moc oddawaną na tylne koło a dopiero później wykonać proces powiększania rzeczonych otworów.

Na pewno będzie lżejszy a stopień rozwiercania otworów w rurze perforowanej jest wprost proporcjonalny do cierpliwości sąsiadów i odwrotnie proporcjonalny do IQ wykonującego tak syzyfową pracę.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed przystąpieniem do takiej operacji należy postawić motocykl na hamowni i pomierzyć dokładnie moc oddawaną na tylne koło a dopiero później wykonać proces powiększania rzeczonych otworów.

Na pewno będzie lżejszy a stopień rozwiercania otworów w rurze perforowanej jest wprost proporcjonalny do cierpliwości sąsiadów i odwrotnie proporcjonalny do IQ wykonującego tak syzyfową pracę.

 

Ale pytanie było czy zwiększy to czy zmniejszy głośność wydechu.....

 

widze że samo pytanie, nie wystarczy, trzeba uzasadnić dlaczego...

 

No więc, kupiłem, tłumik przelotowy, używany, który miał byc "oryginalnie zapakowany". Niestety okazało się, że była skracany o przynajmniej 20 centów, i ryczy jak poj*b@ny, poza tym jest totalnie pusty, wkład mam, ale mimo wszytsko jest o 50 db za dużo,

 

Więc pytam, czy jeśli rozwiercę tą rurę perforowaną której resztki zostały i włożę wkład, będzie ciszej czy głośniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkład w postaci waty i do tego DbKiller, powinno być OK. Z gówna bata nie ukręcisz, z ciętego wydechu cisza nie wyjdzie.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...