Skocz do zawartości

SKRZYNIA OD YZF DO WR ?? CZY PASUJE


Rekomendowane odpowiedzi

mam yz 426, leci mi 140km/h nie wiem ile wr :] ale to chyba wystarczajaca prędkosc by zapie**alac tyle na kostkach.

Do enduro skrzynia od yzf wymaga wiekszej wprawy, ja swoja 426 sprzedaje bo to sie nadaje tylko do zapie**alania non toper nie da sie tym spokojnie jeździć heh.... wr ma napewno bardziej lajtowo zestopniowana skrzynie biegów. Tak czy siak mysle ze bedzie pasowac szukaj oczywiscie od modelu yz 400 i ten sam rocznik. A róźnic szukaj na fiszkach np tu www.bikebandit.com

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc to parametr silnika i skrzynia nie zmieniasz mocy tylko moment obrotowy i prędkość obrotową. Jeśli zastosujesz skrzynie od crosówki wskazane będzie "wydłużenie" przełożenia Końcowego np. przez dodanie jednego zęba do małego koła łańcuchowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie tak jak w temacie ??

czy skrzynia od yzf (400,426 450) bedzie pasowała do wr 400 i jakby to chodzilo bo wiem ze sa inne przłozenia . Mial ktos doswiadczenie z takim eksperymentem i jak to by chodzilo ?? dzieki pozdrawiam

Ściągnij z netu serwisówkę swojego modelu i serwisówkę modelu z którego chcesz przełożyć skrzynie, masz tam opisane przełożenie główne i przełożenia na poszczególnych biegach więc wystarczy porównać i wszystko będziesz wiedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij z netu serwisówkę swojego modelu i serwisówkę modelu z którego chcesz przełożyć skrzynie, masz tam opisane przełożenie główne i przełożenia na poszczególnych biegach więc wystarczy porównać i wszystko będziesz wiedział.

 

dzwonilem do Yamahy i walsnie jest inne przełożenie w yz jest 1,93 a wr jest 2,42 bynajmniej w tych pierszych modelach co wychodzily. Wydaje mi sie ze to duza roznica. dlatego taki temat jakby to chodzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do Yamahy i walsnie jest inne przełożenie w yz jest 1,93 a wr jest 2,42 bynajmniej w tych pierszych modelach co wychodzily. Wydaje mi sie ze to duza roznica. dlatego taki temat jakby to chodzilo

Będzie spora różnica. Biegi będą ciasno zestopniowane, jedynka szybka i długa przez co w trudnym terenie trzeba będzie często posprzęglać a prędkość maxymalna na ostatnich biegach będzie mniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cala wlasnie duzo trybow uszkodzonych . bo jakby byly 3 tryby to bym z serwisu zamowil i tyle a tak to cala skrzynie to mega koszt. bede szukal nie ma wyjscia albo na czesc sprzedam ewentualnie .

Jak byś zamówił 3 tryby ze serwisu to i tak byś wydał ponad 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...