Skocz do zawartości

BackStreetHeroes, 100%Biker


Jaroslav
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ło, widzę że nie tylko ja lubuję się w BSH i podobnych. Jak byłem w UK to poznałem te tytuły. Trafiłem potem na Ebay`u całą kolekcje kilku lat za grosze, wziąłem wszystko. Koło setki numerów BSH, trochę 100% Biker, American-V, dość sporo Easyriders i jakieś dziwne ze Skandynawii.

 

Może chcesz podmienić na inne gazety? Nie kojarzę żebym posiadał BSH tą niebieską po lewej, środkową z czerwonym moto i tą po prawej z Moto Guzzi. Jeszcze nie jestem pewien tej białej co leży pod czarną "Monster Shovel" ale początkowe litery "feature`ów" wyglądają znajomo.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, właśnie ktoś zalicytował. Głupio mi tak ściągać aukcję. Co do samych tytułów, parę lat temu ktoś mi sprezentował kilka aktualnych numerów i bardzo mi się spodobało co tam zobaczyłem. Przy okazji - wtedy można było za małe pieniądze dostać np. xs650, która wówczas już robiła furorę wśród builderów. A teraz to 2 tysiące euro albo cześć.

A potem tak jak u Ciebie, trafiła się większa paczka, to ściągnąłem prawie setkę. Cześć się tak jakoś sama porozpożyczała, resztę dałem na allegro. Dzięki tym gazetom dotarłem np. do takiego gościa, którego robota mi się podoba: http://d-t-f-p.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozackie moto w tym linku.

 

 

 

Coś tam możemy podmienić, w wolnej chwili przejrzę które są do wydania.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...