Skocz do zawartości

interfejs diagnostyczny


puszak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pracował ktoś na sprzęcie autocom CDP pro? noszę się z myślą zakupu i zbieram opinie, o które ciężko, może jakieś opinie o innym sprzęcie? (podobna klasa cenowa)

 

http://allegro.pl/autocom-cdp-pro-2012-8-adapterow-czesci-obd2-oki-i2909302658.html

 

działa to z VAG? i jak działa?

Edytowane przez puszak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego tym nie ogarniesz (bawiłem się podobnym czytał do 80% błędów) zależy do czego chcesz używać, podstawowe sprawy daje radę czyli możliwość czytania i kasowania błędów (nie wszystkich), podgląd parametrów, wysterowanie, itd. Chcesz dobre to kup KTS-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elm... nie czyta can, przez co duzo błędów niewidocznych, mam go i o kant d### go rozbić,oddam za dwa piwa bo tyle wart. właściwie nic poza czytaniem błędów i to tylko z ecu,nie wszystkich bo bez can-gówno. CDP chodzi podobnie jak elm? jeśli tak to podziękuję. Na co dzień pracuję na StarDiagnosis, chciałbym coś ogólnego, nie tylko do mietka i żeby to chociaż w połowie chodziło jak SD.

Robert- możesz mi powiedzieć jak wygląda łączenie z poszczególnymi markami? i jak można to się rozpisz bardziej :) KTS to niestety nie mój budżet... może jak bym miał warsztat z prawdziwego zdarzenia...

airiszkofi- teoretycznie multiplekser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego testera który podoła wszystkim modelom, Bosch też ma problem z diagnozowaniem w Japończykach. Jeśli pytasz o KTS (np. 670) to dobrze mieć kts+sis+oscyloskop+ adaptery i szkolenie, wtedy ten sprzęt nie będzie leżał i się kurzył tylko zarabiał. Z Bosch masz taki plus że jak się zepsuje to tego samego dnia przyjeżdża serwisant i zabiera sprzęt, a na czas naprawy zostawia drugi, Ty wtedy nie zostajesz z ręką w nocniku, ale za to abonament trzeba płacić. Zainteresuj się Autoboss i Launch są tańsze a też w jakimś stopniu dają radę, jednak bez dedykowanego sprzętu wszystkiego nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...