Skocz do zawartości

Dakar 2013


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

E tam - a kobiety? ;-) motocyklistka Laia Sanz po raz kolejny na wysokiej pozycji

fajnie byłoby, gdyby Asia Modrzewska zawitała w następnej edycji rajdu

:lalag:

 

A co do zachwytów, to trzecie miejsce Sonika jest mega sukcesem i chyba nikt tego nie neguje. Łoker tez był blisko podium, ale wiadomo - awaria.

Ech.. tak kiedyś móc pojechać na Dakar... Jako widz oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec małe podsumowanie:

 

Pani pyta dzieci w klasie które z nich ogląda piłkę nożną. Zgłasza się cała klasa, tylko Jaś nie podnosi ręki... Pani lekko zdziwiona tym, że Jaś się wyłamuje, pyta:

- Jasiu a ty czemu się nie zgłaszasz?

- Bo ja oglądam Dakar!

- ale dlaczego? zobacz Jasiu tu cała klasa jest za piłką, nawet ja...

- ale ja oglądam Dakar!-upiera się Jaś

- no dobrze, ale powiedz chociaż dlaczego?

- ponieważ mój tatuś ogląda Dakar, moja mamusia ogląda Dakar, mój brat ogląda Dakar... wiec i ja biorę z nich przykład i jestem wiernym fanem rajdów terenowych !

Nauczycielka nieco zdziwiona, ale nie daje za wygraną i dalej próbuje przekonać Jasia, że jego wybór jest niewłaściwy:

- no ale Jasiu, nie zawsze warto brać przykład ze starszych... a co byś zrobił gdyby twój tata był menelem, mama tirówką, a brat pedałem?

- hmmm, no w tedy pewnie oglądałbym piłkę nożną...

 

Kawał z innego forum, motocyklowego rzecz jasna.

ホンダが一番です

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz infomacje, że ważą 250kg ? Może dakarowy DRZ800 zalany do pełna tyle waży ale nowe to nie wiem czy 200 osiągają. Druga sprawa, że są takie ciężkie bo zabierają więcej paliwa niż przeciętne enduro, mus w kołach, wzmocnienia w konstrukcji, duża płyta podwoziowa i jeszcze się tego znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to pół żartem pół serio, nie no ogólnie masz rację ostatnio oglądałem taki dokument i trochę się zdołowałem jaka jest niesprawiedliwość na świecie, tak mi się napisało, mamy dość własnych problemów i nie ma co się interesować innymi, święta prawda.

To że jest w Ameryce Południowej od jakiegoś czasu to wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...