Skocz do zawartości

Rower MTB


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość komandosek

Ze zdjęć w internecie wywnioskowałem że

 

1) tomahawk o schwinn to producenci rowerów do spinningu i jakiejś tam idei treningu

2) na silowni na ktorą chodze są rowerki tomahawk



3) nie mam pojęcia jakiego typu są zajęcia na jakie chodzę, tam po prostu są trenigi siłowe, interwałowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo tłustych bab przychodzi i to osłabia poziom. W zasadzie chodzę juz tylko na Triathlon Class, ciągiem 90 minut na ostro. W zasadzie nie schodzi sie ponizej 70% HR.

 

Z moich obserwacji wynika, że poziom osłabiasz sobie sam, a nie ci co "pedałują" obok. Mnie zawsze śmieszyły nie jak to się wyraziłeś "tłuste baby", bo tu wiadomo że cudów nie będzie, ale raczej goście którzy przychodzili ubrani w fatałaszki kolarskie z najwyższej półki, najbardziej wypasione buty z SPD, pod pachą co najmniej 3 butle izotoników, uzbrojeni w zegarki sprzężone ze smartfonem, masą wypasionych pulsomierzy, siłomierzy, egomierzy, GPS i stacją kosmiczną MIR, po treningu się przechwalali ile to oni nie wykręcili "procentów" przeróżnych wskaźników i innych g*wien, ale jak dotknąłeś ich koła to miało temperaturę nieznacznie wyższą niż otoczenie - żal.

Trening na spiningu robisz sobie sam, a trener jest tylko po to żeby Cię troszkę poprowadzić, coś zaproponować, nadać tempo. "Tłuste baby" nie regulują Twojego obciążenia, wygadżetowane pizdusie też nie, jeżeli schodzisz z roweru i stwierdzasz, że trening był za słaby to znaczy że Ty odpuściłeś, nikt inny.

Mnie wk*rwia tylko sytuacja gdy trener udaje, ale nie przeszkadza mi to dopasować treningu (każdego) do własnych potrzeb i możliwości.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zalmen3

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kivi nie bierz mojej poprzedniej wypowiedzi do siebie - bron boże pisząc o "pisdusiach" nie miałem na myśli Ciebie. Wyraziłem tylko swoja opinię na temat spinningowania i tego co widzę w sali ćwiczeń. Wiadomo, że trzeba się nawadniać podczas treningu, a też wiadomo, że pulsometry i SPD (tego drugiego też używam) to przydatna sprawa, jednak obkupowanie się w sprzęt tylko dla lansu zawsze będzie dla mnie śmieszne.

Natomiast gdyby porównać "tłuste baby" i "gości od gadżetów" to jednak baby i ich podejście do treningu są dla mnie sensowniejsze, bo one przynajmniej mają jakiś cel nadrzędny - przestać byś "tłustą" :)

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kivi nie bierz mojej poprzedniej wypowiedzi do siebie - bron boże pisząc o "pisdusiach" nie miałem na myśli Ciebie. Wyraziłem tylko swoja opinię na temat spinningowania i tego co widzę w sali ćwiczeń. Wiadomo, że trzeba się nawadniać podczas treningu, a też wiadomo, że pulsometry i SPD (tego drugiego też używam) to przydatna sprawa, jednak obkupowanie się w sprzęt tylko dla lansu zawsze będzie dla mnie śmieszne.

Natomiast gdyby porównać "tłuste baby" i "gości od gadżetów" to jednak baby i ich podejście do treningu są dla mnie sensowniejsze, bo one przynajmniej mają jakiś cel nadrzędny - przestać byś "tłustą" :)

 

Pozdrawiam

Kiedys byłem zafascynowany spinningiem, byłem na zajecieach przeszło 400 razy i chyba mi sie znudziło. Teraz uskuteczniam trenażer.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej hoooo !!! Pomóżcie :) jaki niedrogi kask (patrze też na używki na alledrogo) a także jakie buty spd takie powiedzmy do 250PLN , a jak już jesteśmy przy butach to jakie pedały ? Czy zwykłe spd czy może te 2 in 1 bo jak pojade po bułki to po co zakładać obuwie rowerowe, po bułki wole w klapkach pocisnąć ;)

Nooo dobra, plecaczek rowerowy tyż chce kupić, ale tu będę szukał pewnie 4F, mam spodenki z pampersem i koszulke z 4f i jest bardzo OK. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Hej hoooo !!! Pomóżcie :) jaki niedrogi kask (patrze też na używki na alledrogo) a także jakie buty spd takie powiedzmy do 250PLN , a jak już jesteśmy przy butach to jakie pedały ? Czy zwykłe spd czy może te 2 in 1 bo jak pojade po bułki to po co zakładać obuwie rowerowe, po bułki wole w klapkach pocisnąć ;)

Nooo dobra, plecaczek rowerowy tyż chce kupić, ale tu będę szukał pewnie 4F, mam spodenki z pampersem i koszulke z 4f i jest bardzo OK. Pzdr.

 

Niedrogi dobry kask to z Lidla.

Buty, z butami jest problem. Kup cos z shimano.

 

Pedały shimano 520 byly by ok. Jak chcesz koniecznie 2 in 1, to moze z nakładkami http://allegro.pl/pedaly-spd-shimano-pd-m520-czarne-bloki-nakladki-i3916486838.html

 

Albo taki cały zestaw. Do tego nakładki za 30zl

 

http://allegro.pl/shimano-buty-spd-mtb-pedaly-sh-m088-pd-m520-r-44-i3951151492.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komandosek, wielkie dzięki, będę się rozglądał, może uda mi się gdzieś pomierzyć , co do butów to właśnie o shimano myśle, z tego co już wiem to warto patrzeć na takie z klamrą, but wtedy sztywno siedzi na stopie.

Klaudiusz jak kompletnie wypadłeś z obiegu to na początek polecam to http://www.mtbnews.pl/content/view/3928/49/

A później może jakiś MTB a, że masz gabaryty jakie masz to może na kołach 29 ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...