Skocz do zawartości

Pali po 100 metrach ( Cz 125) :(


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wymieniłem juz tłok itd. ale narodził sie drugi problem :? dzisaj rano maja cz pali z kopa :evil: zgasiłem zjadłęm, przychodze kopie kopie i nic :D troche sie pochałem zapaliła , znowu zgasiłem pojechałem do kumpla, jakies 5km, pod jego domoem moto zgasł :shock: :arrow: :) zaczełem sie pchac i pchac potem zbieramłem płuca z betonu , wrescie przyjechł drugi kumple na mz 250 ts pocoagnał mnie ncagnał mnie jakies 100metró ja juz jechałem na 4biegu i nagle cz ozyła zaczeła pyrgotac jesze jakies 20metrów i juz sie ładnie wkrecała na obroty, wróciłem do domu zachaczyłem o kumpla i potem motor pchałem juz do domu :D i teraz tak co to moze byc, znaczy wiem ze gaźnik ale co dokładnie, i co ewntualnie musze wymienic????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić, razcej nic. Przypuszczam że zwyczajnie zasyfiają ci się dysze w gażnikach, co zapewne jest spowodowane złym przeczyszczeniem gażnika lub, zasyfionym bakiem (a jest tak na pewno), dlatego podczas pchania (najpierw zasyfiła ci się dysza od niskich obrotów i po lekkim pchniećiu podciśnienie wyssało smieci, następnie zapchała ci się dysza wysokich okrotó i niskich zarazem-dlatego pomogło dop 100m;)). Wyczyść gażnik, przedmuchaj wszystkie kanały, dysze przeczyść końskim włosiem, na węzyku pomieży gażnikiem a bakiem zamontuj filtr paliwa, złóż wszystko i powinno grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysze sa czyste , bak nie zasywfione , jeszcze jak kiedys paliłem go z kopa to palił ale tylko przy nie dokreconej manetce gazu , jak odkrecałem i kopałem to nic musiałem zostawic przepustnice w połozeniu minimum i dopieor kopac , jak juz zapytrgotał to tez jak dawaem odrazu gozau to sie dusił.

 

wiem ze to gaznik ale moze on juz jeste poprastu do dupy? prosze o pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwisz, CZ125 to wyczynowy silnik jak na tamte czasy. Gaźnik ma dużą średnicę i przy kopaniu jeżeli zbytnio podniesiesz przepustnice podciśnienie spada na tyle że ni daje rady wyssać paliwa z dysz.

Ale nawet jak masz za wysoko uniesiona przepustnice z popychu powinien od razu palić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...