Skocz do zawartości

Ile KW ?


<EnDriU>
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , czy mógł by mi ktoś pomóc ? Mianowicie nie długo będę zdawał na A1 i chcę kupić jakąś 125 ale w przepisach jest że nie może mieć więcej niż 15 km . Niektóre 125 mają po 25-30 km i gdybym poruszał się taką mając prawo jazdy kat. A1 łamał bym przepisy ? bo nie jestem pewien na 100% ?

 

LwG !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przepisy mówią, że posiadając A1 możesz jeździć motocyklem do 11kW to jeżdżąc mocniejszym będziesz łamał prawo. Proste. To, że sety mają po 30 koni to całkiem normalne, poprostu to co stoi w salonach musi być zdławione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie może mieć więcej niż 15 km .

Niektóre 125 mają po 25-30 km

 

km - kilo metry

 

KM - konie mechaniczne

 

rozgranicz

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie czegoś co będzie miało mniej wbite w dowodzie. Moja Daytona w dowodzie ma 29,9 KW :rolleyes:, nie szukałem takiej, ale jest i jakoś mi to nie przeszkadza.

 

Pytanie zasadnicze ile faktycznie mocy ma ta Twoja Daytona ? A jezeli ma wiecej to jest to falszerstwo dokumentow za ktore mozn adostac wyrok i miec w papierach do konca zycia przesrane i nawet nie mowie o odsiadce.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 ja nic nie zmieniałem w dokumentach, wiec nie sraj mi o fałszerstwie i straszeniu sądami. Po 2 Co drugi sportowy sprzęt, i co któryś samochód ma więcej mocy niż jest w dowodzie, po przez wprowadzanie zmian czy strojenia tych sprzętów i nikt jakoś się oto nie spina i nikt po wyjeździe z hamowni nie udaje się do wydziału komunikacji aby zmienić kilka cyfr w dowodzie...

Z tego co widzę to najwięcej udzielasz się w tematach w których nie masz nic sensownego do powiedzenia i spinasz się o byle gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KW - koniowaty :)

 

Jak tu pomóc komuś, kto moc wyraża w kilometrach?..

Tak jak napisał Andrzej, przeróbka dokumentów jest przestępstwem, tak jak wprowadzanie w błąd diagnosty i urzędnika.

 

Po 1 ja nic nie zmieniałem w dokumentach, wiec nie sraj mi o fałszerstwie i straszeniu sądami. Po 2 Co drugi sportowy sprzęt, i co któryś samochód ma więcej mocy niż jest w dowodzie, po przez wprowadzanie zmian czy strojenia tych sprzętów i nikt jakoś się oto nie spina i nikt po wyjeździe z hamowni nie udaje się do wydziału komunikacji aby zmienić kilka cyfr w dowodzie...

Z tego co widzę to najwięcej udzielasz się w tematach w których nie masz nic sensownego do powiedzenia i spinasz się o byle gówno.

A chcesz urlop, synku?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie wprowadziłem w błąd i niczego nie przerobiłem, po zarejestrowaniu motocykla w kraju, w dowodzie ujrzałem 29,9 KW. Nie polecę teraz specjalnie na hamownie a następnie do urzędu żeby wybulić kasę na to aby być fer wobec, właśnie wobec kogo? Mi to nie przeszkadza a za tą kasę wolę kupić D211.

Jeśli wy jesteście tacy uczciwi no to wasza sprawa, gratuluje. Nie straszcie i oceniajcie innych po tym, bo 90% ludzi z tego forum którzy latają na torze mają większe czy mniejsze zmiany w motocyklach i nic z tym nie robią, a jeśli jedzie ktoś na hamownie to po to by wystroić motocykl bądź dla czystej ciekawości sprawdzić moc, bo na pewno nie po to aby zmienić dane w dowodzie.

Edytowane przez MrSebas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ja nic nie zmieniałem w dokumentach, wiec nie sraj mi o fałszerstwie i straszeniu sądami.

 

2. Co drugi sportowy sprzęt, i co któryś samochód ma więcej mocy niż jest w dowodzie, po przez wprowadzanie zmian czy strojenia tych sprzętów i nikt jakoś się oto nie spina i nikt po wyjeździe z hamowni nie udaje się do wydziału komunikacji aby zmienić kilka cyfr w dowodzie...

 

3. Z tego co widzę to najwięcej udzielasz się w tematach w których nie masz nic sensownego do powiedzenia i spinasz się o byle gówno.

 

1. Jak chcesz sie wys*ac, to moze przed pisaniem skocz do latryny. W obecnym stadium powiedzmy, ez nic Ci nie grozi, zwlaszcza jezeli masz kat. A. Przy sprzedazy motonga mozesz jednak miec problemy. Powtarzam, nie musisz, ale mozesz. Kumasz. Podczas odbierania dokumentow Twoim obowiazkiem jest sprawdzic dane, w razie nie zgadzania sie zobowiazany jestes to na miejscu zglosic. Podejrzewam, ze moto sprowadziles z zachodu, wiec w razie czego ciezko bedzie sie wylgac, ze prosze wysokiego sadu nie wiedzialem. Tak ajk wspomnialem wczesniej moze – nie musi.

 

2. No i co ? Jest to dla Ciebie usprawiedliwieniem ? Znaczy, ze jak sasiad gwalci czy kradnie to Ty tez? Nikt nie udaje sie do.... zalezy gdzie i kto.

 

3. Misiu, jak na razie to za krotko tu jestes, aby cokolwiek o tym mowic.

 

1. Nikogo nie wprowadziłem w błąd i niczego nie przerobiłem, po zarejestrowaniu motocykla w kraju, w dowodzie ujrzałem 29,9 KW. Nie polecę teraz specjalnie na hamownie a następnie do urzędu żeby wybulić kasę na to aby być fer wobec, właśnie wobec kogo?

 

2. Mi to nie przeszkadza a za tą kasę wolę kupić D211. Jeśli wy jesteście tacy uczciwi no to wasza sprawa, gratuluje. Nie straszcie i oceniajcie innych po tym, bo 90% ludzi z tego forum którzy latają na torze mają większe czy mniejsze zmiany w motocyklach i nic z tym nie robią, a jeśli jedzie ktoś na hamownie to po to by wystroić motocykl bądź dla czystej ciekawości sprawdzić moc, bo na pewno nie po to aby zmienić dane w dowodzie.

 

3. A Ty mnie banem nie strasz bo nie masz takiej mocy synku.

1. Jeszcze raz. Jezeli motocykl ktory przywiozles w dalszym ciagu jest zdlawiony, to niema sprawy. Czy jest, wiesz tylko Ty. Nie trzeba jechac na hamownie, wystarczy porozmawiac z diagnosta i przedlozyc dane katalogowe.

 

2. Kogo wali co Ty wolisz ? Jak juz wczesniej powiedzialem, nie patrz na innych tylko na siebie, bo do Ciebie sie przyczepia a nie do innych.

 

3. Nie zdziw sie jezeli przy nastepnej okazji klikniecia otworzy Ci sie komunikat ….

 

ktos kiedys powiedzial, ale powiedz tylko slowo a bedzie..... i tak moze byc w Twoim przypadku mlody padawanie.

 

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajcie, rzadko kiedy w dowodzie wszystkie dane są zgodne z rzeczywistością, np. ja w samochodzie mam wpisaną dopuszczalną masę całkowitą 0kg. O ile pamiętam to w każdym DR jakim posiadałem były jakieś kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajcie, rzadko kiedy w dowodzie wszystkie dane są zgodne z rzeczywistością, np. ja w samochodzie mam wpisaną dopuszczalną masę całkowitą 0kg. O ile pamiętam to w każdym DR jakim posiadałem były jakieś kwiatki.

 

Heniu, od 19.01. bedzien juz troch inna bajka. Jezeli sie chce by bylo lepiej to trzeba zaczac od siebie. Pozatym, jemu nic nie zrobia, ale nieswiadomy kupiec z kat. A2 a sprzetem kat A moze miec problemy, bi w razie draki jak udowodni, ze to nie on oddlawil sprzet ? Kto mu w to uwierzy ?

 

Oczywiscie, ze prawdopodobienstwo jest znikome, ale jednak, zycie plata rozne figle.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks ma rację. Parę lat temu był wypadek, zginął człowiek a zawinił motocyklista, więc motorek wzięto na dokładne ''prześwietlenie''. Czy było z nim wszystko w pożądku tego nie wiem, ale przy takich okazjach wychodzą wszystkie ''kwiatki''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...