Skocz do zawartości

A zarejestrowany na A1 , posiadam PJ na A - jakie konsekwencje ?


*ARES*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jezeli juz pojawiaja sie pytania na temat zarejestrowanego A na A1 to zazwyczaj powodem sa brak prawka na kategorie powyzej 125cm , ja mam pytanie troche odwrotne , jakie konsekwencje moga mnie spotkac jezdzac motocyklem kolo 30 KM (kat A ) zarejestrowanym na A1 posiadajac prawko A , chodzi o to czy moge byc ukarany za bledny wpis w dowodzie rejestracyjnym, bo uprawnienia do jazdy posiadam .

 

Sorki za nowy temat ,ale naprawde nie moglem znalezc konkretnej odpowiedzi na to pytanie.

Edytowane przez *ARES*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK doczytalem troche wiecej i doszedlem do wniosku ze zadalem kompletnie glupie pytanie , pytalem poniewaz nie wzialem pod uwage ze po kupnie motocykla przerejstowuje sie go(nigdy tego nie robilem ) i mozna wtedy naprawic ''bledy'' poprzednika ,ktory tak zrobil / skorygowac pojemnosc .

 

Temat chyba do usuniaca i sorki za balagan

Edytowane przez *ARES*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jezeli juz pojawiaja sie pytania na temat zarejestrowanego A na A1

... jakie konsekwencje moga mnie spotkac jezdzac motocyklem kolo 30 KM (kat A ) zarejestrowanym na A1 posiadajac prawko A , chodzi o to czy moge byc ukarany za bledny wpis w dowodzie rejestracyjnym, bo uprawnienia do jazdy posiadam .

 

Niema czegos takiego jak pojazd zarejestrowany na kat. A czy A1 Na dany pojazd co najwyzej obowiazuje w/w kategoria PJ

 

Generalnie nie grozi Ci nic ze strony przepisow dotyczacych kategori PJ, bo majac kat. A mozesz prowadzic jednoslady bez ograniczen mocy i pojemnosci.

 

Grozi Ci jednak prokurator za poslugiwanie sie dokumentami ktore ktos sfalszowal,, tak jak wspomnial przedmowca.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, posługiwanie się lewym kwitem, jeśli jest zfałszowany. Do 3 lat pozbawienia wolności. No i w razie nieszczęścia ubezpieczalnia i UFG zniszczą Cię.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co chodzi ?? masz moto które ma 30KM a w dowodzie pisze np 8KM tak ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam ... Ja w BMW 65r mam wpisane 7,5KW. Nie wiem czy ma tylko tyle ? za mocne toto nie jest :icon_mrgreen: , czy błąd we wpisie ?

Nie sądzę by ktoś to weryfikował, nie sądzę by komuś robiło różnice czy jest 7,5KW czy 27KW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...