Skocz do zawartości

Samochód do 15 tys


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, to naprawdę są małe wglębienia i wystarczy że karoseria jest zakurzona to tego nie widac, muszą być refleksy od światła na zagłębieniach. Reklamować to wg mnie mogę bez problemu bo żadnego gradobicia w ostatnim tygodniu nie było, tylko co mi to da jak nie chcę oddawać tego auta. Podjadę jak klod radzi do serwisu i spróbuję w ramach rekompensaty wycyganić np. światła dzienne bo i tak chce założyć. A jak mnie wkurzą w rozmowie to napiszę do Renault Polska skargę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kolega walczył z Renault, nie chcieli mu uznać reklamacji świateł z tyłu, po prostu zaczeły pękać i sie rozklejać, kilka maili i telefonów i wreszcie wymienili:)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, to naprawdę są małe wglębienia i wystarczy że karoseria jest zakurzona to tego nie widac, muszą być refleksy od światła na zagłębieniach. Reklamować to wg mnie mogę bez problemu bo żadnego gradobicia w ostatnim tygodniu nie było, tylko co mi to da jak nie chcę oddawać tego auta. Podjadę jak klod radzi do serwisu i spróbuję w ramach rekompensaty wycyganić np. światła dzienne bo i tak chce założyć. A jak mnie wkurzą w rozmowie to napiszę do Renault Polska skargę.

Stanisławie, jeśli wgłębienia są niewidoczne i nie zbiera się w nich woda po deszczu, to po co się nerwować? Kupiłeś jeździdło na dwa lata... przecież w tym czasie nie wystąpi tam ani rdza, ani perforacja, ani defloracja, ani nic innego się nie zmieni. Bez złośliwości: Renówka przez te dwa lata straci na wartości tyle, że tym dachem nie warto się przejmować.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Ale zrobiłem oftop w temacie, można by właściwie wyrzucić wszystkie wpisy dotyczące Clio...

To po chooooja ja się tak przejmuję Twoimi wpisami i Twoim Clio??? Niepotrzebnie wprowadzasz element stresowy. Jak kobieta...

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam AC od gradu tylko co mi po malowanym dachu?

Nie wiem ile jest tych wgnieceń, ale ostatnio syn po gradobiciu "wyciągał" dach, maskę, trochę tylnej klapy i błotniki. Coś koło 200 wgłębień. Skasowali go na niecałe 3 tys. Corsa. W mojej okolicy. Szkoda pokryta z AC. Śladu nie ma.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. To Ty jak kobieta emanujesz nadmierną i szkodliwą dla Twojego zdrowia psychicznego empatią.

Wyższe uczucia nie są domeną kobiet, a facetom wcale tak nie szkodzą jakby się wydawało.

 

Szkoda pokryta z AC. Śladu nie ma.

Czasem lepiej jest nie ruszać, bo "zrobienie" po taniości tak na prawdę może bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...