Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie nie, satelity ze sobą nie zabiorę a kompa z dostępem do netu owszem, więc MotoGP jest zemną zawsze i wszędzie. :biggrin:

 

To sciagnij jakis program ktory umozliwi Ci ogladniecie Sport1 i masz po problemie.

 

:crossy:

 

moto2 tez planowalem zobaczyc,ale nie dalem rady.

 

No mi szef wyciol numer i mialam szkolenie - 6 h wiec wpadlem na samo rozpoczecie Moto GP Königklasse :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ale o której w nocy ten wyścig był? Ja czekałem do prawie 1 bo miał być od 00:15 a dzisiaj to kolejna porażka bo w programie pisali że ma być o 11:05 a to była Barcelona.

Będzie dzisiaj jeszcze powtórka dajcie znać bo ja już jestem zakręcony jak tampon. :)

Oglądałem studio w F1 był Mick i krótkie sprawozdanie. Ważne że Rossi gooo. :) ale wiadomo że tak nie będzie do końca sezonu. Missano, Brno, może jakiś wyścig z za oceanem tak może wyglądać i tego oczekiwałem w tym sezonie po V46 (walka o podia i kilka wygranych) ale za rok jak najbardziej 10 majster to musi być. :)

Od kilku dni zbieram z żoną (powoli się sama przekonuje-10 lat ją namawiam) podania do pracy do Niemiec (jest dużo ofert dla nauczycieli) czas chyba spier... tam większy porządek, godne życie i socjalne dla dzieci odpowiednie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat, wyścig zaczął się ok. 2-giej.... Dokładnie nie wiem, ale położyłam się spać przed 3-cią, bo już nie chciało mi się oglądać Moto2.

Dziś w programie polszmatu jest o 15.05 i 16.05 retransmisja z wyścigu Moto2. Ale ch*j ich wie - może będzie to MotoGP?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni zbieram z żoną (powoli się sama przekonuje-10 lat ją namawiam) podania do pracy do Niemiec (jest dużo ofert dla nauczycieli) czas chyba spier... tam większy porządek, godne życie i socjalne dla dzieci odpowiednie. :wink:

Ooooo Panie ....

To nie w tym temacie. Zapraszam tu:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/161344-drodzy-forumowicze-jak-zyc/page-45

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel wiem ale to była moja chwilowa frustracja wynikająca z chaosem polsat i ogólnie w Polsce, ogólnie nie będę rozwijał tego tematu więc spoko nie musisz mnie upominać ;)

Aga może będą wówczas relacje (o tej godzinie co pisałaś) z wyścigu z Losail hehe :biggrin: ale dzięki za info będę czekał wytrwale. :banghead: pewnie się skończy tak jak ta emotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel wiem ale to była moja chwilowa frustracja wynikająca z chaosem polsat i ogólnie w Polsce, ogólnie nie będę rozwijał tego tematu więc spoko nie musisz mnie upominać ;)

A jest zle ???? :biggrin:

Spoko, to nie bylo upominanie. looz

 

No i w koncu obejrzałem ....

Ale szit z tym Polsatem :banghead:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni zbieram z żoną (powoli się sama przekonuje-10 lat ją namawiam) podania do pracy do Niemiec (jest dużo ofert dla nauczycieli) czas chyba spier... tam większy porządek, godne życie i socjalne dla dzieci odpowiednie. :wink:

 

Jak zda weryfikacje jezykowa to moze sie zalapie.

 

w razie czego daj na PW

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa - Dominika, teraz już rozumiem, dlaczego tak bronisz Micka :laugh:.

Fajnie, że każdy kibicuje innemu zawodnikowi, ale całkiem niefajnie, jak "profesjonalny" dziennikarz jest tak nieobiektywny. Ale czego wymagać od dziennikarza komentującego mało ważne dyscypliny sportu, skoro dziennikarze TVN -u popełniają błędy językowe, nie wiedzą, co to kulturalna wymiana zdań, nie potrafią słuchać i w dodatku (to jest najgorsze) - nie widzą problemu :banghead: .

 

Żal...

 

(@Mick - pomijając wszystko inne: nie mówi się "wziąć" i "dołanczać")

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę coś od siebie odnośnie komentarza. To są moje spostrzeżenia więc proszę je nie łączyć z innymi osobami.

Słucham Micka od początku sportklubu jak była transmisja motogp nadawana. Powiem tak, chłopak ma ogromną wiedzę odnośnie tego sportu jak również ogromną pasję do niego. Komentarz wyścigu jest na wysokim poziomie nie to co na eurosporcie ale jedno mnie też trochę drażni, a mianowicie jego (Micka) stosunek do Rossiego. Każdy słuchacz domyśli się (jak kilka wyścigów oglądnie) że Mick go bardzo nie lubi i zastanawiałem się dla czego tak jest. Chyba znam odpowiedz. Chłopak bardzo lubi Stonera wręcz go uwielbia, a doskonale wiemy że Stoner za Valentino nie za bardzo przepada ale komentatorowi, który jest osobą publiczną nie wypada tak bardzo tego pokazywać.

Dzisiaj w studio f1 Mick powiedział że wiele kibiców zastanawiało się czy Rossi się skończył itp. Mick to przecież wiele razy Ty to powtarzałeś że Valentino się skończył, że się rozmienia na drobne itp. np. mówisz że Rossi wczoraj na rozgrzewce poszedł do Jorze pogadać i dodajesz że zrobił to przed kamerami po hu… to dodajesz, a co ma się ukrywać jak szczur przecież to jest najbardziej rozpoznawalna twarz w tym sporcie kamery go namierzają wszędzie, co myślisz że on to zrobił specjalnie, a jak w tedy co poszedł przeprosić Stonesa (a ten go zje… jak chłopca- tu widać tupet i prawdziwy charakter Australijczyka) to co zrobił to też pod publikę, dla Ciebie naturalny talent miał tylko Stoner a 9 majstrów to 46 dostał za free bo to opony robili pod niego, w tamtych czasach zawodnicy byli z dup… słabi i wiele innych spraw związanych z 46.

Wiem że zaraz mogą się podłączyć osoby które są dobrymi kolegami Micka i zaraz mnie prostować (wiem również kto to jest). Nie piszę tego posta żeby wywoływać jaką przepychankę z właśnie tymi osobami tylko napisać co mi się nie podoba w tych komentarzach i może w jakimś stopniu to zmienić. Poza tą jedną sprawą (czyli Twoja niechęć do V46) wszystko jest ok. Mick. Zobacz Mick np. do Adama nic nie mam dla mnie gość jest mega talentem do komentowania wyścigów jak jeszcze kiedyś zobaczyłem jego relację na youtubie jak relacjonował jedną z rund mistrzostw Polski to w ogóle szacun. Gość ma naprawdę talent do tego.

Piórko nie niszcz mnie za styl tego tekstu, błędy itp. Pozdrawiam Wszystkich fanów 46, Pedrosy, Stonera i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat - spoko, nie jesteś dziennikarzem, choć nie znoszę błędów językowych, to szczególnie mnie rażą u osób publicznych i tych będę piętnować. Jak się człowiek nie umie wysłowić po polsku, niech się nie pcha do radio czy TV.

 

A propos komentarza. A ja właśnie zaczęłam wątpić w fachowść Micka. Bo jak wytłumaczyć kompletnie idiotyczny komentarz o bohaterstwie Marqueza, który pocinsął w niepewnych warunkach i wywalił high-side'a? Adam nawzwał to niemal po imieniu - glupotą, a Mick w zaparte - że bohaterstwo. A może teraz Mick przerzuci swoje uczucia na "tego sensacyjnego debiutanta", który jeździ na miejscu Stonera? To nawet brzmi sensownie.

 

Ja nie jestem do końca obiektywna, ale faktem jest, że Mick nie potrafi ukryć swoich sympatii. A co wypada na forum, niekoniecznie jest dozwolone na wizji - trzeba pamiętać, że wyścig oglądają fani i Lorenzo, i Marqueza, i Rossi'ego, i Bradla. Takie komentarze (powtarzane zresztą wielokrotnie) w trakcie wyścigu, że ok, Rossi prowadzi, może nawet wygra (widać to na ekranie, więc zaprzeczyć temu się nie da), ale czy to jednorazowy "wybryk"? Albo: miał być pierwszy rząd, a jest totalna porażka - czwarte pole startowe (po chwili - jednak uwaga, że to najlepsze miejsc w QP w tym sezonie).

 

Takie przykłady można mnożyć. I mam podobnie, jak MatMax - komentarz Adama, absolutnie mnie nie drażni, wręcz uważam, że jest bardzo wyważony, neutralny (np.: sytuacja Smitha), ale niestety Mick Adama zagłusza, często również przygłupim śmiechem.

 

Mick, posłuchaj choć raz krytycznie swojejgo komentarza i jeśli masz odrobinę pokory (w co już wątpię) - to postaraj się coś zmienić. Czy Ci się to podoba, czy nie - jak Rossi skończy jeździć, wielu ludzi przestanie oglądać wyścigi, a wtedy kto wie - może nie będziesz miał co komentować (czego Ci nie życzę).

 

Myślę, że Rossi jest fenomenem nie tylko z powodu swojej jazdy i wielu tytułów, ale również dlatego, że potrafi stworzyć (bo kto wie, jaki jest naprawdę, choc myslę, że człowiek bardzo nie może się zmieniać w zależności od okoliczności) swój wizerunek sportowca potrafiącego uznać rywala, jego wyższość, potrafiącego przyznać się do własnych słabości, potrafiącego przeprosić, gdy trzeba - słowem - sportowca z klasą. Pokazywał to wielokrotnie. Wreszcie, potrafiącego docenić rolę swoich fanów i zawsze o nich pamiętać.

 

Fajnie byłoby to zauważyć, nic nie umniejszając talentowi Marqueza, perfekcji Lorenzo, nieustępliowści Crachlowa, czy wytrwałości Pedrosy. Ale do tego też potrzeba klasy....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...