Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bilety możesz kupić choćby u Grandysów, ale raczej na miejscu też nie powinno być problemu. Ja w tym roku kupowałam po 68 euro, na trybuny naturalne.

Za parking chcieli 5 euro, ale miałam drobnymi tylko 3.50 - wystarczyło.

W zeszłym roku nocowałam na kempingu "Start" obok toru, ale nie pamiętam ile płaciłam. W tym roku byłam tylko na niedzielę, bez noclegu.

 

I to w zasadzie tyle - reszta kasy to dojazd, jedzenie i ewentualne gadżety na miejscu :).

 

Polecam :)!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak fantom Ty jesteś mądrzejszy niż komisja i wszyscy inni. Jak MM zdejmie do końca sezonu któregoś z zawodników to przyznam Ci rację i napiszę że miałeś chłopie rację. Póki co ten chłopak w tym sezonie jeszcze tego nie zrobił w porównaniu z innymi zawodnikami z najwyższej półki jak zaczynali karierę w najwyższej klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że komisja nie ma racji, więc rozmawiasz sam ze sobą. Po prostu zgadzam się z tezą, że Marquez i bez tych wszystkich kontaktów miałby ten sam bilans punktów dziś. Akurat mnie nie dziwi, że nie dostał kary. Tak jak mnie nie dziwiły doniesienia, że dyrekcja taką karę rozważa. Był to z jednej strony element presji na Marqueza, żeby trochę odpuścił, a z drugiej - odpowiedź na oczekiwania innych teamów, zawodników, kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby ale Stoner ma tylko przejechać rundę honorową z weteranami. :)

Swoją drogą szkoda że nie wystąpi z dziką kartą, człowiek który jest niepokonany na tym torze od 6 lat startuje i zamiata kolejny sezon- niesamowita świetna karta w historii królewskiej klasy.

Pytanie czy nie mógł bo jakiś Espeleta się nie zgodził czy też nie chciał bo doskonale wie co w trawie piszczy ale pewnie nigdy się prawdy nie dowiemy.

Fantom ok ale Twoje przekonanie i niechęć do MM jest tak bardzo widoczna, że stwierdzenie że się nie zgadzasz z komisją jest jak najbardziej prawdziwe. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat, obstawiam, że masz powodzenie u kobiet skoro tak się lubisz domyślać kto co myśli. Tak dla jasności - ja ani nie czuję do nikogo z tej stawki niechęci, ani nie szukam w niej życiowych idoli, jak część ludzi tutaj (prawdziwy mistrz, mistrz przez duże M itd.). GP to jedyna klasa którą w miarę regularnie śledzę, bo przekaz jest bardzo dokładny. Świetne foty, onboardy, zbliżenia, dokładne wideo, wykresy gazu, hamowania, przechyłu. Akurat jazdę Marqueza bardzo lubię oglądać, bo jest trochę rekompensatą nieobecności Stonera. U innych podobają mi się inne rzeczy. Ale naprawdę, tak na chłodno - Marquez ma najczęściej taką przewagę, co widać już po kilku kółkach, że nie musi robić tych wszystkich numerów. Efekt byłby ten sam, a pretekstów do krytyki mniej. Padł argument, że Pedrosa nie będzie majstrem nie przez ten kabel, ale dlatego że jest za wolny. Druga strona medalu jest taka, że Marquez będzie majstrem, nie dlatego, że jeździ niebezpiecznie, ale dlatego że jest najszybszy.

 

Argumenty ad absurdum (zakaz wyprzedzania po wewn., start w odstępach czasu) zasługują tylko na szyderę, bo skoro nikt o tym ani słowa to jest to - świadome lub nie - traktowanie rozmówców jak idiotów.

 

Stoner podjedzie w bamboszach, bo ma blisko, przejedzie na lajcie honorowo i tyle będzie z występu. Jeśli nie wróci, gdy się Pedrosie skończy kontrakt to już nie wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoner podjął decyzję o przejściu na emeryturę i cóż. Owszem, dla widowiska byłoby ciekawie, gdyby tę dziką kartę mu przyznali, ale osobiście nie dziwię się Ezpelecie, że mu jej nie przyznał. Chyba, że jeszcze raz Honda jakiś szantażyk uskuteczni.... Kto wie....

 

 

Ja kibicuję Rossi'emu, ale szczerze to najbardziej na motocyklu podoba mi się Lorenzo. Co prawda jeździ dość nudno, ale pozycję na moto ma, moim zdaniem, perfekcyjną. Dla odmiany styl jazdy Marqueza średnio mi się podoba, już bardziej lubię patrzeć na Pedrosę.

Ostatnio też fajnie jeździ Bautista, a na przykład nie cierpię siłowego stylu jazdy Cratchlowa.

Każdy z nich jednak wnosi coś swojego i dlatego (prawie) nigdy nie jest nudno😊

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kobietami fantom to przesadziłeś :) nie jest tak jak piszesz, żadna mi się w ramiona nie rzucała oprócz mojej żony :) ale i z tym się robi coraz gorzej, chyba się starzeje szybciej niż ona ;)

Ogólnie widać że bardzo się interesujesz tą klasą i masz naprawdę dużą wiedzę, poza tym dostrzegasz szczegóły które niektórzy nie widzą. Lubię dyskusje z Tobą bo są na poziomie.

Tak jak Aga pisze każdy ma swój styl i o to chodzi, przynajmniej wyścigi są ciekawe i pełne niespodzianek.

Czekam z niecierpliwością na następną rundę, mam nadzieje, że będzie bardzo ostro i Dani pokaże pazur. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już gadamy o stylach jazdy to ja polecam przyjrzeć się jak jeździ Redding w Moto2, ten to ma styl :O , najlepiej widać to po jego wyjściach z zakretów. Namiesza w MotoGP i to mocno.

Przykład

 

http://ultimatemotorcycling.com/wp-content/uploads/2013/06/2013-redding-at-mugello-qualifying.jpg

 

 

http://ultimatemotorcycling.com/wp-content/uploads/2013/04/2013-qatar-moto2-results-3.jpg

 

 

 

 

P.S. Poza tym polecam czasem też pooglądać takie serie jak WSBK, BSB, Ama Pro itd., bo to naprawdę daje trochę szersze spojrzenie. Wyścigi motocyklowe to nie tylko MotoGP.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantom zdjęcia są mega ale różnica między MM, a Bradlem jednak znacząca (maister w klasie Moto2 dla Bradla był też, może nie przypadkowy bo to za duże określenie ale bardzo szczęśliwy ze względu na fatalną kontuzję MM) pomimo że chyba nie ma wielkiej różnicy miedzy ich Hondami. Różnica czasowa w wyścigu mówi jednak sama za siebie.

 

O a Reading mi się bardzo podoba kibicuję jemu nie Polowi ale wydaje mi się że jednak Pol go dogoni, w drugiej połowie sezonu Readin ma duże problemy (pomijając Silverston) może nie wytrzymać. Tak jak Maciej pisze za rok będzie się znów działo.

Ja oglądam WSBK, WSS od wielu lat, jednak nie czekam tak na kolejną rundę jak na Motogp (nawet kalendarza nie mam w głowie- wczoraj, nawet przypadkowo się dowiedziałem że jest wyścig). Naprawdę wydaje mi się że jednak trochę ta klasa WSBK straciła (to jest oczywiście moje zdanie i to są moje odczucia) no ale cóż warto oglądnąć jednak wszystko, tylko pytanie co znów z kolejną zimą zrobić, nie cierpię tego okresu gdzie nic się nie dzieje. Kiedyś jeszcze Małysza oglądałem. :) Tak jak pisałem odkurzę kierownicę motocyklową i zakupię pełną wersję GpBikes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...