Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wiadomo dla czego Rossi miał słabe tempo w wyścigu. Na WUP założył miękką mieszankę na przód, a na wyścig twardą.

MM i Lorek założyli na wyścig miękką i na tym dobrze wyszli. Po jaką cholerę V46 zmienił taktykę na inną jak w WUP był bardzo szybki. Temperatura jak Mick mówił na wyścig nawet spadała, a nie wzrastała. Oj ten stary lis już chyba nie ogarnia na starość tego wszystkiego ;) ale myślę że Vale dołozy do pieca na koniec sezonu.

To co, zaczynamy od następnego tygodnia wstawać rano. :) Są tacy fanatycy co wstaną wcześniej rano na wolne treningi ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i słusznie, widać że w komisji zasiadają osoby które się znają na rzeczy, które mają doświadczenie torowe.

Będzie się działo na koniec sezonu, Dani to chyba kipi ze złości. :)

Witam.

Wg mnie tu wcale nie chodzi o karę - to byłoby trochę nie tak , wypaczyć by mogło wynik rywalizacji w tym roku.

Chodzi o styl jazdy MM... już w Moto2 jeździł bardzo ostro, czasami wg mnie faulował i tu próbuje robić to samo.

Nie mam zamiaru umniejszać jego umiejętności - jest chyba z nich najlepszy i wydaje mi się ,że mógłby tak samo wygrywać wyścigi jakby trochę zluzował i nie jeździł jakby sam był na torze. W każdym sporcie zawodowcy z najwyższych półek się szanują i uważają aby rywalowi nie zrobić krzywdy.. MM jeszcze chyba tego nie rozumie. Przy tym stylu jaki dziś prezentuje może nawet i 20 razy zdobyć tytuł ale Mistrzem z dużej litery nigdy nie będzie... chyba ,że znajdzie się ktoś kto go ładnie "ustawi" wtedy może być kimś wyjątkowym w tym sporcie.

pozdrawiam

mezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że tak jeździ sporo zawodników ze środka i tyłu stawki, tylko to jest rzadko pokazywane przez realizatora. Tak jest w Moto2 i Moto3 (tu akurat prędkości są najmniejsze, ale to w zasadzie niewiele zmienia).

Śp. Simoncelli jeździł bardziej ostro, tylko że on nie mieszał w ścisłym czubie a ciut dalej, czyli problem był dużo mniejszy (czyt. gwiazdom typu Lorenzo czy Pedrosa to nie przeszkadzało)

Cały obraz tej sytuacji zależy od tego jak ktoś ją zaprezentuje. W innych klasach/seriach takie spięcia są non stop i nikt nie sra żarem.

Marquez faktycznie trochę przesadza, ale jak ktoś chce z nim wygrać, to trzeba z nim walczyć (Lorenzo vs Marquez w Silverstone) a nie uciekać (Lorenzo vs Marquez w Aragon ;) ).

 

Mistrz z małej czy z dużej litery - błagam, litości :) . Mistrz to Mistrz - skoro w danym sezonie nie ma lepszego konkurenta, to taka osoba zostaje Mistrzem i tyle. Tak było zarówno w przypadku Haydena w 2006 roku jak i będzie w przypadku Marqueza w 2013, nie ma różnicy. I nic tu nie zmienią hejterzy, którzy danego zawodnika nie lubią

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wg mnie tu wcale nie chodzi o karę - to byłoby trochę nie tak , wypaczyć by mogło wynik rywalizacji w tym roku.

Chodzi o styl jazdy MM... już w Moto2 jeździł bardzo ostro, czasami wg mnie faulował i tu próbuje robić to samo.

Nie mam zamiaru umniejszać jego umiejętności - jest chyba z nich najlepszy i wydaje mi się ,że mógłby tak samo wygrywać wyścigi jakby trochę zluzował i nie jeździł jakby sam był na torze. W każdym sporcie zawodowcy z najwyższych półek się szanują i uważają aby rywalowi nie zrobić krzywdy.. MM jeszcze chyba tego nie rozumie. Przy tym stylu jaki dziś prezentuje może nawet i 20 razy zdobyć tytuł ale Mistrzem z dużej litery nigdy nie będzie... chyba ,że znajdzie się ktoś kto go ładnie "ustawi" wtedy może być kimś wyjątkowym w tym sporcie.

pozdrawiam

mezka

100% racji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o GP Czech do ludzi którzy tam już byli.

Gdzie i kiedy ( Kiedy pojawiają się w sprzedaży, na ile przed wyścigiem ) można kupić bilety na ten wyścig 2014. Koszta są pewnie zależne od miejsca, ale ile kosztuje bilet w miarę dobrym miejscu, żeby było coś widać? Czy są jakieś rabaty na przy większej ilości biletów (4-8 sztuk). Czy do biletu trzeba doliczyć jakieś dodatkowe koszty ( parking, itp...)

Czy znajdę gdzieś niedaleko Brna jakiś przystępny nocleg?

Jakieś uwagi / sugestie mile widziane. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...