Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dovi i Barbara :) dostali po 1 punkcie. To są jakieś jaja, kto tam zasiada w komisji, na moje Dovi 6, Barbera 4.

Chamstwo należy mocno tępić, ja by mógł zasiadać w tej komisji. :)

maniek7 Rossi jednak coś poprawił tak jak pisałem. Na szachownicy miał drugie pole i 96 tysięcznych straty do Stefanka tak jeszcze nie było w tym sezonie.

Tylko potem Cal rozje... system. :)

Dobrze że BaBtista ;) daleko od Rossiego chociaż to kamikadze wszystkiego można się spodziewać, myślę że on już sobie wybrał ofiarę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z jednym z inżynierów zespołu Barni Racing aktualnie są w Imoli na rundzie WSBK i nie wie co się dzieje od rana w Assen. Jak mu powiedziałem, że Lorenzo jedzie to powiedział krótko INCREDIBILE i faktycznie oddaje to w całej rozciągłości sytuację Lorenzo.

 

Naprawdę widać w tym gościu pełną determinację i NIEPRAWDOPODOBNĄ siłę walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.livetvstatic.ru/webplayer2.php?t=letontv&c=motogp3211&lang=pl&eid=170832&lid=145333&ci=119&si=7

 

 

vale, vale, vale!



Cal atakuje Pedroze



Przewaga Rossiego zwiększa się nad drugim Marquezem

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Champ is back ! ! !

 

Crutschlow mial szczescie...... :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat chyba nie lubi Vale ;) ale nie ma co na tej stacji wieszać psów bo dzięki nim oglądam wyścigi w HD a wpadki wszystkim się zdarzają.

To o której ta retransmisja ? Będą wszystkie wyścigi czy jutro coś ? Dobra sam sprawdzę.

Gratulacje dla Jorge dla mnie koleś jest jednak robotem (podobno mu wstawili jakąś szynę) czyli gość już prawie jest w przenośni i naprawdę tym robotem. Niesamowity.

Vale oby tak do końca sezonu. Goooooo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...