Skocz do zawartości

BAŁKANY maj/czerwiec 2013


_Pablo_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciezko policzyc koszty jak tak naprawde nie znamy jeszcze do konca całej trasy- wszystko w maju bedzie pewne (albo przynajmniej mniej wiecej wiadome :) )

Samo paliwo to jakies 1700 zł do tego jedzienie, ewentualne noclegi. Myślę, że w tym roku nie zmiescimy sie w 2200 tak jak to było w 2012 w Rumunii.

3000- 3500 trzeba liczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigację koniecznie trzeba załatwić . Coś sie wymyśli :-)

 

samochodową to mam tylko uchwyt na motor i można od bidy jechać . U mnie za szybą może przetrwa :D Ciekawe tylko jak automapa ma z pokryciem dróg w Europie ?

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigację koniecznie trzeba załatwić . Coś sie wymyśli :-)

 

samochodową to mam tylko uchwyt na motor i można od bidy jechać . U mnie za szybą może przetrwa :D Ciekawe tylko jak automapa ma z pokryciem dróg w Europie ?

 

 

Odpuść sobie AM nadaje się jedynie na Polskę , proponuję IGO8 z mapami lokalnych dostawców z poszczególnych krajów , jest szybsza , ma więcej POI i jest wiarygodna , przez ostatnie 4 lata używam IGO8 do kulania się poza Polską i jak do tej pory bije ona każdą inny system łącznie z Garminem ( choć jest porównywalny w krajach Anglosaskich , gdzie łatwiej znajduję się miejsca poprzez kody pocztowe a nie nazwy) . Szczególnie na wschodzie IGO jest lepsze np na 6 tys km jakie zrobiłem po Ukrainie miała dwa błędy nawigacyjne , ja w każdym razie polecam może być i samochodowa byle w pokrowcu ..i do boju ...

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to już się zaopatrzyłem w GPS :rolleyes: Bo jak byście tate stracili to nie wiem czy zwykła mapa by pomogła.

Choć jezdżąc po Ukrainie, mimo że kolega miał dobrego GPS-a też troszeczkę zdażało się pokręcić w kółko :biggrin:

Tylko ta przyjemna jazda na żywioł straci sens przy automapie :rolleyes: Bedziemy jak to stado baranów :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu masz możliwość wygrania tam innych map ?

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma nawigacje z systemem Win CE4 do CE6 można tam zainstalować wszystkie systemy nawigacyjne łącznie z Garminem , IGO, Automapą , TOM-TOM , i sowiecką Russą lub Oziexpl .... wszystko to kwestia tylko kart pamięci ..., choć te dwa ostatnie to bardziej do offroadu i wspomagania Readbooka....

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cuż..... kolega to był informatyk, to chyba wiedział co robi :biggrin: A na Ukrainie spotkaliśmy się z drogami prowdzonymi równolegle, może to ogłupiało GPSa

Pablo, muszę nawinąć do siostrzeńca, on jest dość dobry w te klocki, tak że powinien dać rady wgrać jakieś konkretne nawi :rolleyes:

@Cienekban87 takie podejście to mi się podoba "jak będzie mniejszy fundusz " to chętnie z wami pojade, a jak nie to polece w kosmos :biggrin:

Edytowane przez wajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawijaj żebyśmy do morza nie wjechali :D najlepiej niech wgra na karte IGO i Garmina . Jak na jednej czegoś nie będzie to na drugiej może znajdzie

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...