Skocz do zawartości

Programik do sciagniecia, ktory moze sie przydac!


MłodyVFR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, jestem na forum od niedawna i postanowilem dorzucic swoje 3 grosze w temacie MZ.

 

Swego czasu popelnilem programik w builderze na temat z jaka predkoscia jade, gdy obroty mam takie?? (nawet do rymu niechcacy wyszlo :lol: ) Jak wiemy na wskazania predkosciomierza ma wplyw:

- blad samego predkosciomierza

- opona tyl

pomijam wszelkie przelozenia, gdyz zakladam, ze sprzeglo mi sie nie slizga, zeby na trybach mam wszytskie :mrgreen: naped predkosciomierza rowniez ma sie dobrze

 

Poniewaz dosc czesto zmienialem opone tyl :mrgreen: , a interesowalo mnie o ile budzik teraz zaniza/zawyza oraz bawilem sie zebatkami i chcialem wiedziec o ile spadna/wzrosna mi obroty przy utrzymywaniu tej samej predkosci, wiec... no dalej pisac chyba nie trzeba??

 

Pozdrawiam wszystkich - Młody reaktywacja (251=>VFR)

 

P.S. Programik wysle na maila, a jak ktos wie gdzie jaki serwer jest od tych spraw, to niech zapoda adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych wersja ETZ 150! :

 

Niestety ten programik nie pasuje do ww motocykla, ze wzgledu na to, ze predkosc jest naliczana na podstawie obrotow silnika z uwzglednieniem wszelkich mozliwych przelozen: silnik-skrzynia, skrzynia, zebatki, kolo. Jezeli bedzie baaaardzo duuuuuze zainteresowanie wersja na 150 to moze przy odpowiednim medium - 1browar/10 minut pisania programu :mrgreen: , postaram sie splodzic drugi akt tego dramatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...