Skocz do zawartości

Jak poprawić komfort jazdy samochodu


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qurim tuleje jak wciskałeś zwróciłeś uwagę czy nie jest wyj....ny wahacz, poza tym jak lipne tuleje wciśniesz to tylko na chwile są dobre, a sworzeń wahacza? można się oszukać jak łyżką sprawdzasz. Stabilizator też zwróć uwagę czy nie jest wyjebany, drążek stabli w miejscu gdzie idzie guma na niego (kiedyś jak była licha dostępność części to albo zakładałem tuleję i spaw można też napawać i szlif samemu ale teraz już się tak nie robi) Amory zwróć uwagę czy nie ma zapoceń, reszta to bujnij musi wrócić na raz a nie na dwa czy trzy, mało wiarodajny test ale też poznasz. W skrzyni to może być łożysko na mechanizmie różnicowym (jedziesz dajmy na to 50 czy 70 puszczasz gaz auto dalej na biegu jest i wyje) lub komplet łożysk, jak skrzynie masz 5 to nie jest to droga sprawa nawet całą skrzynię drugą wpier...ć i nie bebrać się z nią :wink:

 

z prawej (przeważnie pierwsza prawa strona leci) mówisz że puka zerknij jeszcze na końcówkę drążka kier. Sprawdź też luz w maglownicy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS. te zimowki to masz chyba zle dobrane,nie chce mi sie szukac ale wyglada mi ze zle.

 

Nei zawracaj sobie tym glowy, moglem zle wprowadzic dane. W kazdym razie sa prawidlowe,kupowalem w Honda'dzie wiec sa na bank prawidlowe, a blad moze lezec po mojej stronie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiesz jak to jest nie mieć pieniędzy i kupić zdrowe używki. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nei zawracaj sobie tym glowy, moglem zle wprowadzic dane. W kazdym razie sa prawidlowe,kupowalem w Honda'dzie wiec sa na bank prawidlowe, a blad moze lezec po mojej stronie.

 

:crossy:

No wiesz nawet w ASO nigdy nic nie wiadomo.Kiedys jeden taki serwisant przy geometri wpierał mi ze mam zle dobrane opony chociaz były kupione wraz z autem w salonie.Ale to w polskim ASO.

 

Lubie ludzi którzy kupują felgi i opony w ASO. Fajnie mieć dużo pieniędzy.

Yuby, akurat oryginalnych felg taniej nigdzie nie kupisz a nawet jak kupisz to na bank beda krzywe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty wiesz co to jest szydera?

 

 

Tia... Chyba Ty. Przecież odpowiedziałem tym samym. :icon_razz:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie ludzi którzy kupują felgi i opony w ASO. Fajnie mieć dużo pieniędzy.

 

Yuby, czasem można upolować dobrą cenę np. http://allegro.pl/wyprzedaz-oryginalne-felgi-aluminiowe-honda-17-i2755702635.html

 

Kiedyś jak u nich byłem mieli 18-tki po 5 stów za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie ludzi którzy kupują felgi i opony w ASO. Fajnie mieć dużo pieniędzy.

 

Dlaczego ?

 

Chcialem kupic uzywane felgi, a ze jestem mily i usmiechniety, zawsze milo i po przyjacielsku rozmawiam z klasa pracujaca wiec mnie lubia a co za tym idzie robia mi dobre ceny.

 

Traf chcial, ze trafily sie felgi z zimowkami wiec wziolem :icon_mrgreen:

 

Bo nie wiesz jak to jest nie mieć pieniędzy i kupić zdrowe używki. :biggrin:

 

He, he, nie no ja juz na swiat przyszedlem z kontem rownowartosci konta Bila Gates'a :icon_mrgreen:

 

Za 4 felgi z oponami o wysokosci bieznika 7,5 mm zaplacilem w Handa'dzie wraz z przelozeniem 250,- € :icon_mrgreen:

 

Zyc nie umierac.

 

W Mazda'dzie kupilem wlasnie 4 falgi stalowe za 80,- € za montarz zaplacilem 20,- € :icon_mrgreen:

 

Moze dla Was 80 za 4 stalowe felgi to drogo, ale dla mnie bylo jak za darmo, zwlaszcza, ze uzywek na rynku niema wogole, wiec pozostaja tylko nowe po 60 za sztuke albo alusy za nieco wiecej.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za 4 felgi z oponami o wysokosci bieznika 7,5 mm zaplacilem w Handa'dzie wraz z przelozeniem 250,- € :icon_mrgreen:

 

Zyc nie umierac.

 

W Mazda'dzie kupilem wlasnie 4 falgi stalowe za 80,- € za montarz zaplacilem 20,- € :icon_mrgreen:

 

Moze dla Was 80 za 4 stalowe felgi to drogo, ale dla mnie bylo jak za darmo, zwlaszcza, ze uzywek na rynku niema wogole, wiec pozostaja tylko nowe po 60 za sztuke albo alusy za nieco wiecej.

 

:crossy:

 

 

A ja za 4 opony <b>używane</b> do Forda Transita + felgi stalowe u znajomego wulkanizatora zapłaciłem 1300zł.

 

 

Chyba już czas "wypier*alać do Niemiec na ogórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, czasem można upolować dobrą cenę np. http://allegro.pl/wy...2755702635.html

 

Po 300€ za sztuke moge Sprzedac nowki 17 od mojej.

 

Pytanie tylko czy warto bo za rok czy dwa chyba zafunduje kursantom Civic'a wiec sam bede potrzebowal drogi komplet.

 

Eeee mala wyobraznie masz, wiesz jak fajnie ciagnie sie motury za Honda ? Normalnie bajka ! Tylko w S- sie lepiej :icon_mrgreen:

 

No ja kupiłem tylko i wyłącznie po to Hondę, żeby nią ciągnąć przyczepę. Z samochodu jestem mega zadowolony, jak wsiadam do niego czuję się jak u masażystki.

 

Nie tylko Ty.

 

:crossy:

 

A ja za 4 opony używane do Forda Transita + felgi stalowe u znajomego wulkanizatora zapłaciłem 1300zł.

 

Do Forda sa tansze - po 10 - 15,- € za sztke, a co wazniejsze na kazdym rogu ulicy

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakoś nie widzę swojego Accorda ciągnącego przyczepę i waham się z założeniem haka. Gwint tam mam i w ogóle. Chodzi mi po głowie jakiś mały SUV albo crossover.

 

eee, to nie wstyd hondą ciągnąć przyczepę

 

Po 300€ za sztuke moge Sprzedac nowki 17 od mojej.

 

popytaj sąsiadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samolot, zacznij od sprawdzenia luzów w zawieszeniu. W NorAuto, FeuVert itp. luzy sprawdzają za ok. 30 zł.

Samochodów nie projektuje się żeby "tłukły" przy przejeżdżaniu przez nierówności. Może masz luźne rzeczy w bagażniku, schowku ? Może akumulator niedokręcony ? Może poduszki kolumny poszły ? Poszukaj luzów.

Edytowane przez BIL

Ludzi sie hoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...