Skocz do zawartości

Pytanie do Właścicieli Charta ?????


JaWaK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Możecie mi powiedzieć ile CHART ciągnie :P ile pojemności i tak dalej .... jak sie spisuje czy sie psuje i tak dalej i tak dalej ......... za ile takiecharty chodzą zarejstrowane i niezarejstrowane ...... niehc się wypowoedzą włąsciciele i ci co troche o nich wiedzą ???? :twisted: :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chart to Motorower, więc jego pojemność to 50 cmm3.. więc nie spodziewaj się zabójczych osiągów.. Mój wyciąga 60-65, ale jak masz dobrze zrobionego to nawet do 70-75.. Skrzynia jest 3-stopniowa.. Biegi na odwrót niż w jawce.. Ma zajebistą amortyzację , skok amora przedniego to 140 mm, więc zabójczo dużo, to fajnie chodzi.. Silnik jest cichy.. Wadą charta jest czuła jak h*j skrzynia Biegów, normalnie czasem mnie ropiernicza...Tak pozatym jest ładniejszy od Simsona, i większy.. A to istotne... ma dobre hamulce, i różne bajery.. Chart posiada modół więc nie musimy się bawić z platynkami, itp.. Po prostu, jak spali ci modół (co się żadko zdarza) kupujesz nowy i hulasz dalej. Co do cen to naprawdę kształtują się one przeróżnie, powiem ci że chart to troszkę zapomniny motorek. Tego było strasznie mało.. więc morzesz kupić na jakieś wsi za grosze. .Bo one stoją po stodołach, zaniedbane... ALe morzesz też kupić za 1500 na giełdzie.. Ale najnormalniejsza cena za charta to tak 800- 1000 zł ...Co do awaryjności poruwnywalna z Simsonem...Ogulnie Polecam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tak pozatym jest ładniejszy od Simsona...

To jest twoja opinia, jak dla mnie simsony ladniejsze sa, zarowno s51 jak i sr50 :D

 

O Charcie niestety nic Ci nie powiem :D))) Tak troche off-topic ale cio tam, tylko troche :evil:

 

 

Pzdr :)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...