Skocz do zawartości

loncin 125, wszystkie problemy posiadacza


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!!

Mam problem z moim crossem ponieważ wypadła mi srubka ta na zdjeciu w załączniku i nie wiem czy tam była jakas regulacja czy cos bo juz nie pamietam jak ona wyglądała i niewiem jak ona sie czymała bo tam niema chyba gwintu i moje pytanie tu ze niewiem czy mozna dorobic tą śrubke ale znalazłem taki zestaw na allegro i niewiem czy ona w nim jest: http://193.23.48.219...2728078122.html

post-65235-0-99552400-1351076708.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Mam mały problem bo gdy kupowałem crossa kupiłem jeszcze do niego olej bo ten co tam był wlany to był jakis na dotarcie przynajmniej tak gościu w sklepie muwił.I wlałem go po dotarciu jest to statoil 10w- 40 racing way.I teraz zmeniam olej i nie wiem jaki wlac bo tego nie mozna nigdzie kupic.Wiem ze to chinczyk ale chce zeby miał dobry olej.I moje pytanie w ty ze nie wiem jaki teraz kupic zeby był dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam mały problem bo gdy kupowałem crossa kupiłem jeszcze do niego olej bo ten co tam był wlany to był jakis na dotarcie przynajmniej tak gościu w sklepie muwił.I wlałem go po dotarciu jest to statoil 10w- 40 racing way.I teraz zmeniam olej i nie wiem jaki wlac bo tego nie mozna nigdzie kupic.Wiem ze to chinczyk ale chce zeby miał dobry olej.I moje pytanie w ty ze nie wiem jaki teraz kupic zeby był dobry.

 

Wiesz chłopcze co to jest interpunkcja?

Tych wypocin nie można normalnie czytać :banghead:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...