Skocz do zawartości

CASTING !! :) MOTO-FACECI DO KALENDARZA


eL.Lisa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy, zapraszamy w PIĄTEK 26 Października 2012 na Casting dzięki któremu wyłonimy 11 szczęśliwców , którzy znajdą się w kalendarzu przeznaczonym dla KOBIET :) temat " Faceci i ich motocykle" . Poza mamy nadzieje dobrą zabawą, pamiątką w postaci kalendarza z "naszymi" Warszawskimi moto-facetami , mamy szczytny cel. Część egzemplarzy chcemy przekazać na aukcje charytatywne , tak więc łączymy przyjemne z pożytecznym. :) W Jury zasiadają same kobiety. Tak wiec Panowie , nie krygować się tylko zgłaszać na casting. limit wiekowy 18 - 118 :)

 

Oto link do wydarzenia na Facebook-u .

 

https://www.facebook.com/events/421029091290877/

 

Zgłaszać się proszę mi tu ! :) :D i klikać "wezmę udział" na FB

MOTORBIKE STREET TERROR WARSAW

Warszawiacy czekamy na Was !!!

https://www.facebook.com/MotorbikeStreetTerrorWarsaw?ref=hl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma motocykla to nie motocyklista....po kasku go poznacie i po rekawicach na klacie ... :biggrin:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudio, liczę na Twoje zgłoszenie :biggrin:

Niestety w tym Terminie mam Casting do serialu "Pierwsza Miłosć"

 

Klod zdecydowanie rozbierane, półnagie z polotem fantazji :rolleyes:

Półnagie to nie rozbierane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA UWAGA ZMIANA !!

 

 

z powodów organizacyjnych casting nie odbędzie się w 2oo tylko w następującej formie…

 

Pierwszy etap CASTINGU odbędzie się on-line na podstawie zdjęć przesłanych do nas razem ze zgłoszeniem na adres [email protected].

 

Zgłoszenie powinno zawierać:

1) Imię plus Nick

2)wiek

3)Ze 3 zdania o sobie

4)Info o motocyklu na jakim jeździsz

5) 3 zdjęcia - a) sylwetka cała w stroju w którym jeździsz na moto, b) zdjęcie sylwetka w normalnym ubraniu, c) zdjęcie motocykla.

 

Ponieważ jeszcze nie zdecydowaliśmy o rodzaju sesji do kalendarza- jesli ktoś zgadza się na zdjęcia bez górnych części garderoby proszony jest o wysłanie również 4 zdjęcia na którym jesteś bez koszuli ( spodnie zostają na miejscu! ) :)

 

WAŻNE: Na zdjęciach musi być widoczna wyraźnie twarz ! :)

 

Do Castingu z różnych "źródeł" zgłosiło się ponad 50-ciu moto facetów tak wiec konkurencja jest spora, minimum 4 osoby na jedno miejsce. Myślę , że pierwszy etap Castingu , który odbędzie się On-line - wpłynie na zwiększenie tej liczby , gdyż odejdzie wstyd przed innymi.

 

Zgłoszenia należy przesyłać do NIEDZIELI do godz. 24.00

 

WAŻNE : Do zgłoszenia należy dopisać :

" Zgadzam się na użycie mojego wizerunku oraz moich zdjęć do przeprowadzenia selekcji w Castingu do Kalendarza " Moto-Faceci 2013" przez Organizatorów powyższego wydarzenia"

 

Jednocześnie zaznaczam , ze zdjęcia zostaną obejrzane wyłącznie przez 4-osobowe Jury i z naszych rąk nie wypłynął nigdzie dalej.

 

Osoby wyłonione w pierwszym etapie Castingu, on-line- zostaną zaproszone na spotkanie z Jury w celu omówienia szczegółów dalszych działań .

 

Odwagi Panowie! :)

Zapraszajcie swoich znajomych, którzy Waszym zdaniem powinni znaleźć się w takim kalendarzu! :)

MOTORBIKE STREET TERROR WARSAW

Warszawiacy czekamy na Was !!!

https://www.facebook.com/MotorbikeStreetTerrorWarsaw?ref=hl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...