Skocz do zawartości

Gruzja 2013


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ta virazka juz nie jedno przejechała :D

wieże że Robert da rade i to bez najmniejszego parsknięcia :D:D

Pzdr Roberto :) LWG !

 

Moto dostalo nowe przewody wn., poprawilem ladowanie z 13,5V na 14,7V i pali jak nowa, wiec Armenia nie straszna. Witaj Foressciak! :)

Edytowane przez Robert von Berlin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj , witaj kupa czasu mineło ... Jak widzisz BMW poszło do ludzi a teraz XJ900s ... ale nie o tym plan jest generalnie wschodni ... od pewnego czasu kombinuje nad Rumunia i Mołdawią , jest tez koncept Chorwacja ale tu bardzo lajtowo... twój plan jest nawet nawet ...jednak nie pasuje mi tu Turcja .... przyczyna jest prozaiczna ..cena paliwa .... druga sprawa to ten prom przez Morze Czarne , i obawiam sie że niektóre zaplanowane miejsca nie da sie zrealizować planik jest niezły troche jednak zbyt rozległy terminowo i miejscowo przede wszystkim .... ja generalnie ze względu na maszynę to może szuter i to maksymalnie ...mam typowo drogową cięzka maszynę ...jenak zawsze mozna uknuć jakiś wspólny plan ....

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Robas!!!

To widzę, że może jednak częściowo udałoby się razem polecieć :)

Myślałem o Rumunii na weekend majowy.

Zastanawiam się tylko czy trasa transfogarska i Transalpina są do przejechania w maju. Z tego co kojarzę to powyżej 2000 m.n.p.m

Ktoś tam był na początku maja?

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej wiedzy wynika, że Transfogarska na początek maja to nie jest dobry pomysł. Będzie zamknięta. Jeśli nie będzie za dużo śniegu to może się przeciśniesz przez małe drzwi.

Ja na weekend majowy odpuszczam tą trasę, choć kusi strasznie. Na ten okres wybieram regiony cieplejsze (Chorwację, Czarnogórę, Albanię i może Grecję).

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej wiedzy wynika, że Transfogarska na początek maja to nie jest dobry pomysł. Będzie zamknięta. Jeśli nie będzie za dużo śniegu to może się przeciśniesz przez małe drzwi.

Ja na weekend majowy odpuszczam tą trasę, choć kusi strasznie. Na ten okres wybieram regiony cieplejsze (Chorwację, Czarnogórę, Albanię i może Grecję).

 

No właśnie takie mam niestety obawy...

Cóż, będziemy myśleć :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam panowie na weekend majowy planuje Krym objechać a Transalpine i Transfogaraską lipiec/sierpień zrobić.

Pytanie czy dobrym pomysłem będzie pchać się przez kose arabacką motocyklem szosowym ???

Edytowane przez C z e j e n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej wiedzy wynika, że Transfogarska na początek maja to nie jest dobry pomysł. Będzie zamknięta. Jeśli nie będzie za dużo śniegu to może się przeciśniesz przez małe drzwi.(...)

Ja bylem na Transfogaraskiej po polowie czerwca, i tylko dzieki szczesliwej konfiguracji 'resztek' sniegu udalo mi sie przecisnac. W maju na 100% nie byloby szans na takie szczescie.. :laugh:

RO_2011-1.jpg

RO_2011-2.jpg

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem na Transfogaraskiej po polowie czerwca, i tylko dzieki szczesliwej konfiguracji 'resztek' sniegu udalo mi sie przecisnac. W maju na 100% nie byloby szans na takie szczescie.. :laugh:

 

No kurde JareG. Pozbawiłeś mnie złudzeń :)

Niezłe fotki, czyli obczajamy już na 100% jakieś inne regiony...

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam panowie na weekend majowy planuje Krym objechać a Transalpine i Transfogaraską lipiec/sierpień zrobić.

Pytanie czy dobrym pomysłem będzie pchać się przez kose arabacką motocyklem szosowym ???

 

..Zdecydowanie zły pomysł .... początek kosy zaliczysz to pewne jednak im dalej tym jest gorzej ... kwestia czy chcesz sie wbic od dołu czy od góry ... generalnie jednak może co sie nie udać .... poprzedni tez miałem taki plan ( kosa ) a byłem na poczatku czerwca i generalnie wbiłem się jedynie kawałek od dołu i odpuscilem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto dostalo nowe przewody wn., poprawilem ladowanie z 13,5V na 14,7V i pali jak nowa, wiec Armenia nie straszna. Witaj Foressciak! :)

 

Armenia troszkę daleko :D trzeba mieć czas i pieniądze... ale jest jakiś plan żeby objechać Bałkany :D tak mi się przynajmniej o uszy obiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...