Skocz do zawartości

Nie typowa sytuacja YAMAHA TZR50 2008r


YAMAHAYZ123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam musiałem tu napisać ten przypadek bo już mi się nim rzygać chce a sprawa wygada tak jakiś czas temu przyjechał do mnie znajomy żebym mu wymienił tłoka szlif cylindra płyny oleje wymienił i posprawdzał moto jest to yamaha tzr 50 2008r komarek ale przypadek specjalny uszczelki atheny po prostu syf nie pasują do głowicy itp co do tłoka to szkoda gadać 90 zł i to jeszcze na żeliwnym cylindrze są dwa szlify ten ostatni to 40,80 mm po szlifie i złożeniu góry silnika uszczelnieniu na masie bo profesjonalne uszczelki to za mało ;p zero wycieków czas na odpalenie moto pali ładnie chodzi równo ale po przejechaniu np 1 km tłok puchnie i tak jak by się zatarł blokuje koło i staje moto po 1 min odpala i jeździ normalnie n a wyższych biegach ciężko się wkręca a na luzie kreci po za obrotomierz i tutaj moje pytanie co do tego puchnięcia tłok złe spasowany za ciasno ? czy regulacja gaźnika jakieś sugestie rady ? dane servisowe z góry dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz był podany na pudełku z tłoka dokładnie nie wiem ile tam było 0.05 mm w tych granicach zwróciłem uwagę gościowi co robił szlifa na to a co do tych tłoków to nie ma innych w sklepie z 3 katalogów był tylko tłok OMP 40,80 mm to taka straszna padlina ? jutro bd czyścił gaźnik i regulował zobaczymy czy coś pomoże podobno już się coraz zadziej dzieje tak jak napisałem w temacie moze musi się dotrzeć padlina -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...