Skocz do zawartości

Będzie nowy tor w miejscowości Jastrząb?


zakan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czyim Wy jesteście zawiedzeni? To NiGDY nie miał być tor wyścigowy, a ośrodek szkoleniowy.

 

Oczywście ... masz rację. Zawiedziony jestem tym że nadal mamy tylko 1 tor z prawdziwego zdarzenia. Poza tym w każdym podlinkowanym artykule mowa o torze wyścigowym.

 

dd928b8e9aa611e2908222000a9f146a_6_large

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatMax - pełna zgoda, bo wystarczyło ni montować tych barierek, z zrobić żwirowe pułapki. Ale być może to nie byłoby zgodne z wymogami dotyczącymi samochodów. Tego nie wiem, a zapewne na samochody Michalczewski bardziej się nastawił.

 

Jak dla mni, i tak jest ok, bo jeśli bedą wolne jazdy, to wyglada to lepiej niż Biała.

 

Co prawda, też nachodzi mnie smutna refleksja, że nie będziemy krajem przyjaznym motocyklistom. I nie jest to kwestia pieniędzy. Ponoć w Lublinie zbudowano stadion piłkarski za ...100 mln złotych.....

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to samo można by Ciebie zapytać.

To Ci chętnie odpowiem.:

1. W moim wieku liczą się jeszcze inne rzeczy

2. Systematycznie, z głową, technicznie, coraz szybciej - to moje założenie

3. W zawodach startować nie będę

 

Zreszta mówię o tym otwarcie od dawna i dziwę się, ze pytasz.

 

BTW, w podczas drugiego w życiu SD na Poznaniu ( i jak na razie ostatniego), zrobiłam 2:09, a na przyszły sezon planuję 2:00.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Songoku przy tej Twojej spacerowej jeździe ;) mocno telepie na tym obiekcie :) a może zawias źle ustawiony ;)

Nie można wylać tam porządnego asfaltu.:) Niech podniosą wejściówki i odłożą trochę kasy na górkę i zainwestują. :)

Polak tylko myśli jak najwięcej zarobić jak najmniejszym kosztem ;) norma. :)

Ja Aga Cię podziwiasz że tak śmigasz w tym wieku, dla mnie szacun nie jednemu łoisz dupsko a 2,0 pęknie w 2014 wierzę w to. Bimbak zauważ że Yuby też jest złośliwy :) ale tego nie napiszesz ;) ale oni tak zawsze, widać bardzo sie lubią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc obrzydziliście mi. Chwila słabości poparta FM wystarczyła. Jakkolwiek kombi i kask mi został...

Kivuś, to nie ja....mam nadzieję. Jeszcze będziem łoić na Radomiu, co...?

 

Mateusz, wiadomo: tu się jedni lubią inni jakby mniej (ja tam Kivi'ego bardzo lubię).

 

Ale żeś mi przylłożył: "w Twoim wieku". Ale loooz, sama się o to prosiłam, wieku nie ukrywam, bo to nic nie zmieni. A że czuję się młodo, to....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...