Skocz do zawartości

KLX 250 - zawieszenie z innych KLXów


banan8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Z racji uszkodzonej przedniej zawiechy (uszkodzone lagi) w KLXie z roku '06, zastanawiam się czy z innych KLXów (KLX 300, 650 itd.) przednie zawieszenie podejdzie do w/w modelu?

Może ktoś posiada informacje na ten temat?

Do KLX 250 szukam i szukam używanego zawieszenia (nowe to koszt powalający) i niestety na naszym rynku wtórnym ciężko coś znaleźć. Najwięcej części jest do KLX650 i stąd się zastanawiam nad zawieszeniem. Wizualnie się zgadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jakby co to mam kompletny przód(lagi, półki, koło, hebel) z klx650r, na moje oko jest tam wszystko identycznie jak w starszych kx 250

 

tu masz stronkę, która pozowli po numerach porównac czy to te same części

http://www.kawasakipartshouse.com/home.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ci sie uszkodziły te lagi hmm?

Jak się uszkodziły, hmm :) Oto krótka historia.

Po kupnie moto (w tamtym roku) trochę z lewego laga ciekło. Motor był po glebie o czym wiedziałem, chociażby przez połamane zegary. Aczkolwiek zawieszenie wydawało się OK. Powodem cieknącego oleju nie jest uszkodzony simering itp, a mianowicie lekkie wgniecenie na ladze (ciężko zauważalne) jakieś 3cm pod simeringiem. Także każdy skok zawieszenia powodował pozostawanie oleju.

 

Jeżeli chodzi o wybicie tego wgniecenia, ciężko znaleźć warsztat, który się podejmie. Nakładanie chromu na lagę i równanie bezsensu ze względu na koszt, a efekt zabiegu ciężko określić.

 

Także zacząłem się zastanawiać nad kupnem używanej zawiechy, a cudownie byłoby znaleźć samą rurę :) stąd pytanie, czy z innego KLXa podejdzie, czy nie... Bo nowa w Kawasaki to koszt powalający...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tu masz stronkę, która pozowli po numerach porównac czy to te same części

http://www.kawasakip...e.com/home.aspx

Kurka, nie bardzo mogę ogarnąć numery części do danego modelu. Czym i jak się kierować? Szukać numerów z serwisówki klxa 250 oraz porównywać z serwisówkami z klx 650? może znasz jakiś inny wygodniejszy sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurka, nie bardzo mogę ogarnąć numery części do danego modelu. Czym i jak się kierować? Szukać numerów z serwisówki klxa 250 oraz porównywać z serwisówkami z klx 650? może znasz jakiś inny wygodniejszy sposób?

 

Ok, wszystko ogarnięte. Teraz szukam odpowiedniej zawiechy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...