Skocz do zawartości

Silnik Jawa 350 do..


Król-X
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze popieści to się zmieści :biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem motorynke z silnikiem zjawiszona 350 :D , mam fotki skutera z silnikiem trampka i na necie jest film skuter z silnikiem cb 750 :D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ingerencja w ramę będzie musiała być dość duża, bo trzeba ją przerobić nie tylko tak, aby silnik wszedł, ale też sporo wzmocnić, bo co 28 kucy to nie 4, jeżeli chcesz zrobić coś co będzie lekkie i mocne i bd się dobrze prowadzić i przyspieszać to rób, ale jeżeli nie masz spawarki i innych narzędzi to się nie bierz bo spawaczowi dasz pewnie dobre 300-400 zł za taką robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej kolega napisał, można wszystko zrobić, tylko musi to być z głową, przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi i materiałów. Jakieś 15 lat tamu mój "zdolny" kolega wstawił silnik od ETZ 150 do motorynki.....co prawda "prowizoryczne spawy" wytrzymały 1 dzień jazd testowych ale za to wrażenia... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ja widziałem jak gościu do motorynki wsadził silnik od MZ 250. Btw ogar jest większy niż motorynka, to spokojnie silnik powinien się zmieścić, lecz raczej nie obejdzie się bez kombinowania przy ramie i mocowaniach silnika.

_______________________________

Wszyscy mają prawo do szczęścia, ale nie wszyscy mają szczęście do prawa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... kładziesz silnik Jawy na glebie, kładziesz na niego ramę, spawasz gdzie trzeba i git. :biggrin:

 

 

W temacie mieszanek silnikowych - ostatnio na YT oglądałem AWO Simson z silnikiem Citroena 2CV. Fajnie to gadało i jeździło. A mnie osobiście chodzi po głowie SHL z silnikiem CR250. :icon_twisted:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... CR500.... :biggrin: Pozostaje kwestia "używalności" takiego motocykla....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...