Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie moto, ocena mechaniczna, warszawa i okolice, Fazer 600


Zabkapl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przymierzam się do kupna motocykla marki Yamaha model FZS 600 Fazer w roczniku 2002-2003.

Mam ilka ogłoszeń na oku w Warszawie i okolicach.

Poszukuję kogoś do pomocy w ich ocenie, kto mógł by ze mną podjechać i obejrzeć kilka motocykli oraz fachowym okiem podpowiedzieć ile jest wart i czy nie był powypadkowy.

Sam rozpoczynam przygodę z motocyklami i kompletnie nie mam pojęcia na co zwrócić uwagę.

Oprucz wizualnej kwesti i podstwowych elementów które laik może ocenić chce żeby ktoś się przejchał motorkiem, posłuchał silniczka i za pomocą sobie znanych sztuczek ocenił jego stan.

 

Oczywiście za taką usługę zpłacę.

 

Jeżeli jest ktoś na forum, kto potrafi i ma chęci to prosze o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest forum fazera, tam sami specjaliści od marki i mają od cholery wolnego czasu.

Jak zalecicie w 10 sprzętów to przewaga psychologiczna będzie taka, że pertraktacje finansowe przebiegną wyjątkowo po Twojej myśli ;)

 

No chyba, że będziesz kupował od forumowicza fazera, wtedy wsyscy kumple z forum będą jeszcze zachwalać sprzęta, możliwie ze niesłusznie ;)

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum Fazera bez specjalnego odzewu z pomocą.

ku....wa trzy strony tematu pomocy i opisu co i jak a ty piszesz że bez specjalnego odzewu!!!! Nie rozumiem , może ty chcesz żeby ktoś Ci pod dom podprowadził maszyny, każdą opisał co i jak , gdzie ryska , gdzie śrubka nie od kompletu , wybrał za ciebie , dał dożywotnią gwarancję że się nie mylił , pocałował w rączkę za możność pomocy i cieszył się ze twego szczęścia . Nie ogarniam , chyba już za stary jestem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bo Ci żyłka pęknie.

Jak byś się bardziej zgłębił, to tematówna forum Fazerowców jest kilka, w których jest spory odzew co do przedstawionych zdjęć.

Ale jak Kolega zacznie czytać ze zrozumieniem i skupi sie na rzeczowym kontekście to może dotrze do niego że zamieszczony tutaj temat i dyskusja dotyczy ( nie jak kolega sądzi oceny fotografi oraz opiniowania motocykli przedstwianych na forum ale ) poszukiwania osoby z okolic warszawy, która zna się dobrze na mechanice i świadczy usługi typu podjechanie z klientem i oblukanie moto. Na forum Fazera takiej osoby nie znalazłem ( "na forum Fazera bez specjalnego odzewu z pomocą" PODJECHANIA, choć jest tam kilka suestii co do warsztatów ) natomias w tym temacie i podobnym na tym forum w dziale Yamaha udało się namierzyć niejakiego Pawła z tego własnie forum i już się z nim wstepnie umówiłem. Kolegą z forum Fazera jestem wdzięczny za czynny udział w pierwszej selekcji i opiniowaniu motocykli tam własnie zamieszcoznych, ale potwierdzenie musze mieć jeszcze od strony mechanicznej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie martw się o moją żyłkę to nie twój problem

po drugie pisz pełnymi zdaniami bo "na forum Fazera bez specjalnego odzewu z pomocą." sugeruje że chętnych do jakiejkolwiek pomocy brak a wystarczyło tylko dodać PODJECHANIA.

po trzecie każdy na forum fazera wie że Wojtas jest specjalistą który jeździ i pomaga w ocenie i kupnie.

Pozdrawiam i bez odzewu, nie będę już Ci tutaj offtopował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Wielgachne dzięki za podpowiedź i wskazanie na Pawła.

Właśnie znim zrobiłem rundkę po motocyklach w okolicy i udało się zakupic Fazerka.

Polecam usługi jegomościa. Jest bardzo konkretny, przykłąda się do oceny a do tego mega sympatyczny.

Jak bym pojechał sam to kupił bym droga maszynkę i w kiepszkim stanie, na szaęście bardzo stanowczo i konkretnie zakomunikował że nie biezemy :)

Jeszcze raz dzięki i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...