Skocz do zawartości

Skradziono 3 KTM-y!!!


major000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy z 11 na 12 sierpnia skradziono w okolicy Jeleniej Góry trzy motocykle marki KTM. Ktm 250 EXC, rok 2012, vin VBKGSA203CM267365. KTM 450 EXC, rok 2009, vin VBKEXA4019M359699. KTM 125, rok 98 ale plastiki z modelu 2006, vin VBKMXH200WM108563 . Za pomoc w odnalezieniu motocykli nagroda pieniężna. KONTAKT 607 592 036 lub 516 024 406

 

http://allegro.pl/kt...2576052402.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnego gnoju mi narobili...Jak możecie to rozsyłajcie gdzie się da link.

Mieszkam jakieś 50 KM od ciebie (UDANIN) i z zamkniętego garażu podprowadzili mi 400EXC z 2004r. Cisza do tej pory. Na allegro widzę że jesteś z Janowic Wielkich. Ciekawe czy za*eb... nam ten sam złodziej bo mieszkamy całkiem blisko siebie. Jeśli uda ci się odnaleźć sprzęty odezwij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio same terenówki kradną :/ ku*wa, no co jest do chu*a ! Motocykle trzech różnych właścicieli zapewnę... Masakiera :angry:

Dam znać na różnych portalach, przedzwonię jeszcze do kolegi z Podkarpackiego, który śledzi takie "wypadki".

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam jakieś 50 KM od ciebie (UDANIN) i z zamkniętego garażu podprowadzili mi 400EXC z 2004r. Cisza do tej pory. Na allegro widzę że jesteś z Janowic Wielkich. Ciekawe czy za*eb... nam ten sam złodziej bo mieszkamy całkiem blisko siebie. Jeśli uda ci się odnaleźć sprzęty odezwij się.

No właśnie pisałem do ciebie na forum i na gg bo też myślałem że moze to ci sami ale nie odpisałeś. Wyślij mi na pw numer tel to zadzwonię i pogadamy. Dmuchnęli z jednego garażu mój motocykl i dwie fury znajomych(klientów) więc jest lipa potężna. Edytowane przez major000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pisałem do ciebie na forum i na gg bo też myślałem że moze to ci sami ale nie odpisałeś. Wyślij mi na pw numer tel to zadzwonię i pogadamy. Dmuchnęli mój motocykl i dwie fury znajomych(klientów) więc jest lipa potężna.

Mój numer 663 175 480. Jak chcesz to dzwoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No niestety, od kradzieży moich motocykli minęło pół roku a ja dalej jestem w punkcie wyjścia. Na policji strasznie się zawiodłem, nie zrobili kompletnie nic, sprawę umorzono po tygodniu zapewniając mnie że dalej będą szukać, oczywiście nie szukają. Na własną rękę zrobiłem co mogłem, zrobiłbym jeszcze więcej gdyby była chęć współpracy policji jednak tej nie było. Oprócz tego miałem 3 próby wyłudzenia pieniędzy pod pretekstem informacji o tym gdzie są moje sprzęty łącznie na kwotę 10tys zł. Na szczęście zdrowy rozsądek wziął górę nad emocjami i obyło się bez dodatkowych kosztów. I jeszcze wiele innych ciekawych wydarzeń o których wolę na forum nie pisać. Na swój sposób dalej prowadzę poszukiwania ale wiem że szanse są bardzo małe na odnalezienie. Dupa blada :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W sumie też mam blisko do Jeleniej bo z okołic Lubania jestem (45km od Jeleniej) i gdzieś na początku roku zawineli sąsiadowi z garażu DR-350. Już niedługo sprzęty na chacie będzie trzeba trzymać żeby nie pokradli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odgrzewaj kotletów poproszę, tym bardziej, że nie masz istotnych informacji w tym temacie.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...