Skocz do zawartości

III Punkowy Zlot Motocyklowy


Brzoza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niezły pomysł ale daleko. W Cieszanowie jest duuuuży festiwal w wrześniu gdzie masa super kapel łącznie z Exploited więc chyba jednak ...

 

www.cieszanowrockfestiwal.pl

 

Fajny festiwal, ale od nas daaaaleko:(

 

Z Radomia nie masz tak źle;)

Kawą w 4 godz pociśniesz;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego zlot Punkowy jest w tym samym terminie co Włóczykij ? Sorki ale Włóczykij wygrywa , chyba że w sobotę wieczorem wpadniemy po imprezie .

 

U mnie akurat wygrywa Punkowy, bo udziały we wszelkiego rodzaju rajdach kończą się dla mojej Jadwini różnymi usterkami. U "Lecha" w Opalenicy na ten przykład wracałem na busie z 50-go kilometra rajdu. Tak więc do zobaczenia 7 września :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego zlot Punkowy jest w tym samym terminie co Włóczykij ? Sorki ale Włóczykij wygrywa , chyba że w sobotę wieczorem wpadniemy po imprezie .

 

hej:)

termin ustaliliśmy dużo wcześniej, zanim pojawiło się info o Włóczykiju. To 2 różne imprezy.

Teraz jest tak duże skoncentrowanie imprez, że nie ma wolnego weekendu. I Punkowy robiliśmy w czasie zakończenia sezonu w Drawnie, II był w terminie Łeby i zlotu w Bydgoszczy. Teraz W tym samym czasie co Włóczykij...

 

A jak wam się uda wpaść w sobotę to będzie pięknie!!

 

pozdro

 

U mnie akurat wygrywa Punkowy, bo udziały we wszelkiego rodzaju rajdach kończą się dla mojej Jadwini różnymi usterkami. U "Lecha" w Opalenicy na ten przykład wracałem na busie z 50-go kilometra rajdu. Tak więc do zobaczenia 7 września :D

 

Miło to czytać!!

Do zobaczenia zatem!!

Edytowane przez Brzoza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Super klimat i zabawa. A co do gastronomii to jedzenie jak w domku. Polecam każdemu ten zlocik, zero komercji 100 % zadowolenia :) dodatkowo miejscówka nad rzeczką. Znaczki zlotowe robione ręcznie, koszulki to samo. Widać, że organizatorzy naprawde napracowali sie żeby to fajnie wyszło . Brzoza możesz przypomnieć nazwe tej rosyjskiej kapeli, o którą pytałem bo zapomniałem jak sie nazywała??

 

Pozdro !

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...