Skocz do zawartości

Honda NSR 50! Małe ale własne :)


Tayo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiła mi się okazyjna Honda nsr 40km ode mnie , 4 biegowa ,z podartym siedzenie ,bez ślimaka z gaźnikiem do czyszczenia z plastikami popękanymi i wieeele innych głupot, ale...Jeżdzi ! :) I jest to mój pierwszy pojazd mam nadzieje że posłuży jakiś czas

 

 

 

Pozdrawiam

post-60146-0-56751300-1344289718.jpg

post-60146-0-78393700-1344289730.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche pracy i serca w nią włożysz i będzie git. Do pierwszego moto zawsze jest jakis najwiekszy sentyment wiec i zapewne w twoim przypadku tak będzie:)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam honde z 89r:) tylko ze cm 125

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje też sporo innych drobnych części (na pewno tylna lampa, wydaje mi się że również przełączniki kierownicy), ale nie bez przyczyny z tyłu masz bębnowy hamulec, a w NS-1 jest już tarcza (przednia tarcza też jest chyba większa). Ewentualnie przeróbka całości dałaby efekt, ale to całkowicie nieopłacalne przy obecnych cenach NS-1. No chyba że i NSR kupiłeś śmiesznie tanio, jak ja jeździłem pięćdziesiątkami to NSR 50 kosztowały pod 3000 zł :blink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...