Skocz do zawartości

Regulacja zaworów Kawasaki ZR7


pyra1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

płytki mają dojść dziś lub w poniedziałek

 

więc korzystając z okazji czyszczę gaźnik i co znalazłem ??? jeden gaźnik cieknie tj. benzyna przelewa się dyszą spr wysokość zamknięcia zaworku iglicowego i jest ok (porównałem tez z pozostałymi gaźnikami i też jest ok ) wiec rozebrałem pływak i wyjąłem zaworek iglicowy on jet na moje ok ale zauważyłem że gniazdo jest porysowane /uszkodzone

post-75295-0-91797300-1503046368_thumb.jpg

 

na szybko nie znalazłem tego gniazda , jeśli ktoś miałby link do sklepu/ogłoszenia gdzie dostanę to gniazdo (a najlepiej kpl ) to byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc gniazdo wyszlifowałem wydawało się być ok ,ale po zalaniu gaźnika benzyną ta przelewa się ale tylko w w pierwszej chwili (parę\paręnaście sekund ) potem przestaje :huh:

dodam że gaźnik jest wymontowany , mały zbiorniczek (w postaci lejka ) z którego podaje paliwo jest otwarty i znajduje się powyżej gaźnika (więc o zamknięciu kranika podciśnieniowego nie może być mowy ) ,

spr parokrotnie z tym samym efektem (spuszczam paliwo z gaźnika następnie znów zalewam przez lejek )

jedynie co przychodzi mi do głowy to

-pływak sie zawiesza ,

-albo gniazdo zaworku iglicowego przepuszcza nadal , a po pewnym czasie dociska sie do gniazda (dostosowuje się ) i odcina dopływ

 

 

 

 

P.s wiem że moto zanim je kupiłem stało nieużywane jakieś 2 lata , nie wiem czy to jakaś podpowiedź czy nie

Edytowane przez Cerber85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...