Skocz do zawartości

Rękawice Arlen Ness vs Berik vs IXS


Rekomendowane odpowiedzi

Knox Handroid testowałem, przez te wzmocnienia wzdłuż palców moim zdaniem nie nadają się do "sportowej" jazdy (nie da się korzystać jednocześnie z klamki hamulca i rollgazu). High Racer używam 3-ci sezon, bardzo wygodne tylko warstwa antypoślizgowa na wewnętrznej stronie już prawie nie istnieje....Najlepsze wyczucie dają mi Dainese Full Metal ale przez super dopasowanie, zakładanie to katorga

Edytowane przez blazej33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie o to chodzi. Po prostu nigdzie niczego nie ma. Tylko Dainese ma dobrego importera, jak się okazuje.

Z dostępnością i wyborem jest rzeczywiście problem. Ja ściągałem swoje zamówienia przez kombinezon.pl i mogę polecić. Nie robią problemu ze zwrotami przy złym rozmiarze itp.

W tych GP Tech przez ten plastikowy kołnież to każdy ruch ręką to problem (czy tylko ja tak mam ?)

Edytowane przez blazej33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nagrane już zamówienie, a raptem wczoraj się okazało, że nic z tego nie będzie. Dlatego o tym nie pomyślałem, a szkoda.

 

Rękawice mi się po prostu rozwaliły, mogę je prowizorycznie połatać, ale wiadomo, lepiej mieć nowe.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej przymierzyć. Ja np. przy GP Plus ledwo w L dłoń wsadziłem, ciasno było, powiedziałbym, że za mała. Natomiast w takim Dainese Full Metal S-ka była super dopasowana. Dainese Druid L były za trochę za duże, dlatego w tym modelu celuje w M. Próbowałem też jakiegoś Arlena L i był trochę za duży.

Bez mierzenia nie robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej przymierzyć. Ja np. przy GP Plus ledwo w L dłoń wsadziłem, ciasno było, powiedziałbym, że za mała. Natomiast w takim Dainese Full Metal S-ka była super dopasowana. Dainese Druid L były za trochę za duże, dlatego w tym modelu celuje w M. Próbowałem też jakiegoś Arlena L i był trochę za duży.

Bez mierzenia nie robota.

 

Alpina ma takie same rozmiary, a o tym rozmiawialiśmy. Co do róznicy w rozmiarówkach róznych firm, nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...