Skocz do zawartości

Kamerun zaprasza, 2 x KLR650 czekaja


Dariusz Godawa OP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam na imię Darek, jestem dominikaninem, od 1993 roku w Kamerunie. Obecnie mam do dyspozycji dwa Kawasaki KLR 650, które tu przyjechały na kołach, czyli są przystosowane na Afrykę

 

Zapraszam na wakacje !

Dolecieć można samolotem, najtaniej w dwie strony Royal Air Maroc za ok 3000 pln. I pojeździć po Kamerunie na KLR650.

U mnie spanie i wyzywienie spartańskie na free. Można robić ode mnie wypady parodniowe w różne zakątki kraju. A jest co zwiedzać. Mówią, że Kamerun to Afryka w miniaturze, wiec zamiast łykać dziesiątki tysiący kilometrów, można zrobić zaledwie 2-4 tysiące i zobaczć wszystko: ocean, lasy równikowe w których żyją pigmeje, sawannę, góry wyższe od polskich ( Mont Cameroun i Masyw Adamowa), aż po saharę na północy kraju, jak i kilka parków narodowych z liczącym ok 1000 słoni parkiem WAZA.

kontakt na [email protected]

pozdrawiam z Yaounde

darek

www.misja-kamerun.pl

www.facebook.com/misjakamerun

 

post-63065-0-26350100-1341593587.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rispekt. Jakkolwiek z Kamerunem to mam niedobre wspomnienia. Jedyny kraj (podczas mojej podórży przez kraje Afryki Zachdoniej) gdzie policja szantażowała turystów "dajecie łapówkę albo wam zabieramy aparat".

Gambię bardzo dobrze wspominam, Togo było też w porzo (choć troszkę brudniejsze ponad normalny standard), Ghana i Gabon tez były znośne. Ale najlepsze wrażenia zostawiła Namibia. ZABÓJCZE widoki na pustynię....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ahem, ja pływam. Na statkach, i miałem taki rejs wzdłuż zachodniego wybrzeża - od Maroka aż do Cape Town. Chciałbym na moto, ale to na razie nierealne... :(

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...