Skocz do zawartości

Speed Day Poznań 2012 - ustawki


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajniej się gada z kimś, dla kogo małe sukcesy nie są powodem do peanów i robienia fotek z fankami.

Właśnie tego mi brakowało z prostej przyczyny, że nie mam fanek - ale może się zakręcę i pożyczę od kogoś? Pomożecie? ;)

 

w końcu pęknie to 1:40, żeby głupio nie było

Heh, łatwo się "szafuje" cyframi siedząc przed kompem i przyznam się, że sam się na to nabrałem. Bo skoro udało się schodzić po sekundę na każdej sesji treningowej, to potem powinno też być fajnie. Ale niestety arytmetyka sukcesu taka nie jest i każda kolejna sekunda to konieczność dużej pracy. Ale będziemy cisnąć Ajrisz, to Ci mogę zagwarantować :)

 

Natomiast mnie osobiście bardzo ciekawi konsekwencja, z jaką jeżdżą ludzie. Z racji tego, że śledzę wszystkie czasy "naszej ekipy", to mówię o chłopakach z forum. Nie wiem jak to jest, że jeżdżąc różnymi trajektoriami, w różnych wariantach (bo przecież czasem trzeba wyprzedzać, czasem jest się wyprzedzanym i trzeba zrobić miejsce, czasem łapie się uślizg albo nawet pobocze) trzaskami czasy co do sekundy identyczne. Nawet w sesji, na której zrobiłem cztery okrążenia i na czwartym zrobiłem mega slajd po którym się musiałem pozbierać psychicznie, też miałem 4 x czas 1,46. What the fuck!? Wydaje mi się, że to dobrze obrazuje to, ile można jeszcze ugryźć - bo robimy dużo błędów, ale potrafimy też pojechać w miarę sensownie niektóre fragmenty toru. Czyli wychodzi, że trzeba się nauczyć nie tyle megaszybko, co czysto jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, czas pewnie wychodzi ten sam, bo prawdopodobnie błąd wyniknął z lekkiego przesadzenia akurat w tym miejscu z prędkością. I się wtedy równoważy ;)

 

Cyframi nie szafuję, tylko mam wysokie wymagania ;) Jak spadać to z wysokiego konia, jak mierzyć to do gwiazd.

Sam jednak przyznajesz, że osiągnąć pewien dobry poziom jest łatwo, każdy kolejny stopień ku byciu jeszcze lepszym przychodzi już z trudem, wysiłkiem i czasem. Dlatego też nie oczekuję tego 1:40 na kolejnej sesji, ani nawet w przyszłym roku, tylko - w przyszłości. Wtedy przyjdzie czas na kopanie się ze szczęścia po dupie. Pytanie, czy wcześniej skończą się pieniądze, czy generowanie postępu.

Planuję trzymać kciuki 7 września zza płotu, bo jak mówiłam - to mimo wszystko pozytywne, że startujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajra, dzięki za wsparcie i konstruktywną krytykę. Mam nadzieję, że nie zmienisz planów, co za tym idzie - do zobaczenia w Poznaniu!

 

P.S.

Jak spadać to z wysokiego konia, jak mierzyć to do gwiazd

Jak kraść, to miliony. Jak dymać, to księżniczki.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyframi nie szafuję, tylko mam wysokie wymagania ;) Jak spadać to z wysokiego konia, jak mierzyć to do gwiazd.

Masz rację i myślę, że właśnie tak kombinują wszyscy, którzy robią jakiś progres, w dowolnej dziedzinie. W końcu wszystko zaczyna się od marzeń :)

 

Ps. Sikor, kombi jednoczęściowe na 100% musi być w Rookie, w Pretendencie dopuszczą warunkowo, czyli dopuszczą. Przed chwilą rozmawiałem. Sam nie wiem co robić, bo średnio mi się widzi kupowanie jakiegoś "no-name'a" albo używki, która i tak będzie 3 razy gorsza niż to, co mam w tej chwili. Intensywnie myślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to wiem, przecież mówiłem o tym już w Poznaniu :) . Najwyżej się pojedzie w Predatorze, tylko wtedy będziemy się musieli ciąć ze sobą :( . Ale z drugiej strony, możemy walczyć jako team a nie indywidualnie.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację i myślę, że właśnie tak kombinują wszyscy, którzy robią jakiś progres, w dowolnej dziedzinie. W końcu wszystko zaczyna się od marzeń :)

 

Ps. Sikor, kombi jednoczęściowe na 100% musi być w Rookie, w Pretendencie dopuszczą warunkowo, czyli dopuszczą. Przed chwilą rozmawiałem. Sam nie wiem co robić, bo średnio mi się widzi kupowanie jakiegoś "no-name'a" albo używki, która i tak będzie 3 razy gorsza niż to, co mam w tej chwili. Intensywnie myślę...

 

Skoro to co masz jest dobre to może zakombinujesz jakiegoś krawca co zrobi ci 1 częściowe kombi z tego. Nie wiem czy da rade ale można zakombinować żeby nie wydawać 3 tysiaków. Nie będzie to profeska ale pewnie bezpieczniejsze niż kupienie szajsu (zakładam że nie zebrałeś na szybko kasy na kombi).

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w Rookie to nie przejdzie. Temat już przerobiłem z p. Wajdą i p. Molikiem. Mimo wszędobylskiego dziadostwa, w Pucharze Polski nie może go być. Ze strony startujących ...

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ja lubię swoją kurtkę Alpiny, bo w okresie zimowym mogę się w niej lansować chodząc po mieście ;) A poważnie to szkoda się bawić, trzeba (jak zwykle) zarobić kasę i kupić to, co będzie bezpieczne. Wystarczy, że przydziadowałem na kasku i teraz mi się głowa gotuje, jak jest ciepło, do tego stopnia, że jeździć nie mogłem czasem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy ból, że w październiku będą za 50% obecnej ceny.

Co do kasku to ja kupiłem w październiku nowke Shoei X-SPIRIT II w ghostbikes w UK za 1700 zł. Głośny ale w środku wieje odpowiednio. Przesyłka gratis. Mieli też Arai jak Shoei Ci nie leży. Problem w tym że za taką kase to tylko październik.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośny, bo jest to kask wyścigowy. Dzięki za info, 1700 zł to bardzo dobra cena za ten kask, będę atakował ;-)

 

Pojawiały się u nich też z malowaniami, ale za 2100. Polecam śledzić www i czasem allegro. W zesżłym roku mieli z 10-15 kasków i zeszły w kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...