Skocz do zawartości

Suzuki Gsxr 600 1999r Dławi sie przy 4tyś.


Adam Saint
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem wyglada tak:

 

Silnik został wymieniany ostatnio przezemnie, zostały moje stare gaźniki, gdyż z nowego były nie kompletne. Z nieciekawych rzeczy aktualnie, to resztki oleju w kolektorach, gdyż przy poprzedniej awarii silniki zalały sie [ok rok temu, wiec możliwe że coś tam jeszcze jest] I tłumik jest na 2 śrubach, gdyż 3 gwint jest uszkodzony.

 

Do rzeczy:

 

Na neutralu normalnie sie wkreca do 14 tys. Pierwszy bieg do ok 7tys. obrotow, dalsze - 2,3,4,5,6 biegi do 4tys i dławi sie rwie, przerywa. Nic jeszcze nie było ustawiane. Ponoc może to byc źle ustawiony poziom paliwa w gaźnikach, widziałem w service manual mniej wiecej opis. Jak ma sie to w praktyce? Bo te fotki w manualu dosc kiepskie. Co dokładnie musze zrobic? Dodam, że chce to sam jak najwiecej zrobic, podjechanie do mechanika to ostatecznosc. I wiem, że temat może byc rozległy i wiele powodów może byc, narazie chce sie skupic na poziomie paliwa.

 

Z góry dzieki za odpowiedzi i zainteresowanie tematem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co spojrzałem bo niemam jak ich wykrecic, wydaje mi sie że są raczej jasne i suche, niż ciemne i mokre, ale moge sie mylic, wiec raczej nie sugerujmy sie tym dziś. Pytanie dlaczego bez filtra chodzi normalnie a z nim dławi sie strasznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawa z kolorem elektrod dotyczy raczej permanentnej pracy silnika w dluzszym czasie, a gdy jest awaria, cos prycha i strzela to swiece moga byc czarne i mokre bez wzgledu na to jak to jest z ta mieszanka, bo niema prawidlowego procesu spalania, prawdopodobnie za duzo powietrza po umyciu K&Na...

pozdr

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...