Skocz do zawartości

Ubranie na cruisera po raz n-ty


Rekomendowane odpowiedzi

uwielbiam łysego monopol na rację :biggrin:

zawsze wie co jest dla wszystkich najlepsze choć w .... był i ..... widział

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam łysego monopol na rację :biggrin:

zawsze wie co jest dla wszystkich najlepsze choć w .... był i ..... widział

Ja lubię głuchych,ślepych, karateków o stażu kilku miesięcy, mechaników z taśmy i tym podobnych speców z FM :biggrin: .

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dobrze, wszystko już kupiłem wiec napisze co i jak może komuś sie przyda.

 

Jak wspominałem spodnie mottowear combat - dają rade.

 

Kupiłem w końcu tego Caberga Duke - z perspektywy kilku dni moge powiedzieć, że równie dobrze mógłbym wziąć integrala, bo jakoś specjalnie czesto go nie otwieram - w sumie po paru godzinach jazdy tak czy inaczej człowiek robiąc sobie przerwe ma ochote zdjąc kask z głowy żeby troche odetchnęła. Ale jestem zadowolony.

 

Kurtka Held Cruiser - zdecydowanie polecam. Co do dopasowania to standardowo, albo Mka - za szeroka albo Ska - wydaje sie za krótka - w końcu wziąłem S ke i w sumie dobra jest. Kurtka nie przecieka, ma nawet dobry bajer. Mianowicie można odpiąć kołnierz od klaty postawić i wtedy wyłania się spod spodu zapięcie. Dzięki temu można sobie zakryć całą szyję, tak jak lubie. No i ma sensowne otwory wentylacyjne na suwaki.

 

Buty Alpinestars S-MX 1 - dobrze się w nich chodzi i dobrze się jeździ - nie wygladają też zbyt sportowo. Wentylacja jest wiec może sie nie ugotuję. Troche drogie, ale niestety za logo tez trzeba zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi rynr po co ci taki kask jak śmigasz swoim moto max. 80km/h. Mieszkamy w jednym mieście i w tamtym sezonie nie raz widziałem cię na obwodnicy jak tamujesz ruch, tak wolno się wlokłeś.

No chyba że zmieniłeś technikę jazdy.

Mogę się mylić ale takiego marudera tylko kilka razy widziałem, nie zapamiętałem malowania ale bikera co wolno się wlókł po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to trzeba być kretynem, żeby kogoś krytykować za wybór bezpiecznego kasku. BTW łysy, jeździsz w tych, no, takich spodniach z dziurą na dupę?

Ale trzeba być łosiem żeby nie zrozumieć o co mi chodziło.

Nie wiem czy to On, jeżeli tak to sprawa kasku się wyjaśniła, ten motocyklista ŚMIGA GORZEJ NIŻ WĘDKARZ CO Z WĘDKAMI NA RYBY JEDZIE.

Mam nadzieję że to nie on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łysy człowieku pogrążasz się... wstydu oszczędź.

Napisałem coś o kaskach innej firmy co pasują na takie moto i są bezpieczne -poczytaj a potem mnie krytykuj.

 

A kim Ty jesteś żeby osądzać jak ktoś jeździ motocyklem?

P.s Marc ale z dziurą na dupie, po co?

Yuby nie poważnie bez złośliwości mam nadzieję że to ni on bo naprawdę ten na tym małym japońcu śmiga że aż strach,tamuje tylko ruch. Jeżeli to ten gość to nie dziwie sie że miał wypadek. Zbaczamy z tematu, kiedyś pisałem że taki kask na taki moto to nie porozumienie.

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ po rybniku kilka marauderów, ale na jakimkolwiek moto jazda więcej niż 80 w miejscu gdzie jest ograniczenie do 50, zabudowania itp to nie jest żaden powód do dumy, ani pokaz umiejętnosci na tej obwodnicy która pomiędzy rondami nie ma wiecej jak 400 m :)

 

A jaki był to kolor maraudera jeśli moge spytać?

Edytowane przez rynr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...