Skocz do zawartości

GSX-F 600 Metamorfoza - Ratunek Biała Perła - połysk złoty + Tytan


Marek Witkowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z żywą dyskusją dotyczącą mojego ostatniego projektu :

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/152757-gsx-f-600-1998-karbon-3d-aligator/

 

informuję , że po niedzieli kończę składanie nowego odrestaurowanego po lekkim ślizgu .

 

Dodatkowo wymienione napędy zębatki , Łańcuch itp :)

 

Proszę o opinię - na razie foty z prac - efekt w poniedziałek :)

 

Nie stety nie mogę dodawać zdjęć - jeżlei ktoś w moim imieniu może to wrzuce mu na maila - dzięki za pomoc.

www.xelement.pl

www.allegro.tv

www.topcanal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę wrzucić nie ma problemu :wink:

 

dzieki to daj swój email koleszko pokażę wam przed i w trakcie a po niedzieli REAL :)

 

Jack wrzuci Wam zdjęcia byście zobaczyli motocykl z dnia zakupu - tragedia wygląd - jak traktor z dawnego ZSRR użytkowany do dziś w kazachstanie.

 

a teraz :

 

Nowe tarcze , Łańcuch , Zębatki

Chcę by te motocykle trafiały do rąk ludzi którzy będą je trzymali przez lata .

 

W pełni odrestaurowany – pełen serwis – nowy łańcuch i zębatki tak wychodzą ode mnie motocykle.

 

Polski Salon 1998 r. – w stanie z zakupu oraz z prac + ... efekt za 2 dni

Zwróćcie uwagę na złoty kameleon wychodzący tylko w dni słoneczne nawiązujący do oryginału.

www.xelement.pl

www.allegro.tv

www.topcanal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny, będzie do sprzedania?

 

Będzie ja robie je by jeździły dalej - w sumie juz jest ponieważ jest gotowy . jutro wrzucę foty gotowego.

Zajebiście wyszły tytanowe elementy jak spód , uchwyt , ciężarki i niespodizanka - oryginalna porysowana bo oryginalna Suzuki 1998 r szyba czołowa zrobiona w TYTANIE

www.xelement.pl

www.allegro.tv

www.topcanal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydzior piękny, malowanie świetne.

Dla mnie tylko za dużo białego, na pewno tłumik i kolektor bym psiknął w mat, felgi też koniecznie, i jeszcze jakieś wstawki czarne np kierunki w czerń (oczywiście sensownie to zrobić żeby barwa pomarańczowa została przy włączonych kierunkach) czy jakiś napis suzuki w czerni.

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie obraźcie się, ale ileż można spuszczać się nad GSX-F? Przecież nie jest tajemnicą, że ten model to stylistyczna klęska w każdym calu. Nawet jakby go złotą nicią opleść, to i tak będzie dalej jajko... Jestem na nie.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...