Skocz do zawartości

Poszukuje stopki do WR - bo sie złamała


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli tak to komplet kosztuje około 50 -60 zł

no ja kiedyś zamówiłem taki komplet za 45zł i jak to zobaczyłem to sie tylko obśmiałem :crossy:

CrossRider-jeśli jeździsz tak że łamiesz seryjne podnóżki to na pewno te za 50-60zl ci nie wystarczą. Dobre pegi WRP kosztują w granicach 300zł więc to dosyć spory wydatek, ale na podnóżki rzeczywiście działają duże siły i dlatego muszą być mocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) ale na podnóżki rzeczywiście działają duże siły i dlatego muszą być mocne.
co prawda to prawda;]

duzo dystansow pokonujesz na stojąco...Mój derbik jest coprawda nizszy od wr,ale pare mialem takich sytuacji,ze jak jeździłem w terenie to miał on taki kształt,ze podnóżek dostał straszne uderzenie od kamienistego podłoża,jakby był słaby to mogiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o obciążenia przy lądowaniu z dużych wysokości. ja czasem sam się zastanawiam jak moje podnóżki to wytrzymują, czasem nawet zdarzy się że wyląduje na dźwigni do biegów, albo od hamulca i też wytrzymuje :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Jeżeli tak to komplet kosztuje około 50 -60 zł

 

no ja kiedyś zamówiłem taki komplet za 45zł i jak to zobaczyłem to sie tylko obśmiałem

 

Ja tych za 50 zł na żywo nie widziałem tylko w necie, ale jeżeli to takie gówno to bede wiedział na przyszłośc zeby nie zamawiać :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale CrossRiderowi złamała się stopka znaczy nóżka, na której opiera się moto na postoju. ]

Wiem, bo już z nim o tym rozmawiałem na GG.

 

Według mnie trzeba by ją zanieść do dobrego ślusarza i wtedy będzie wiadomo czy coś się da z tym zrobić.

Nie wiem dokładnie, w którym miejscu się złamała, ale w WRce stopka ma środek pusty na dużym odcinku, więc można by wzmocnić to miejsce dodatkowo nabijając tam tuleje czy cuś podobnego. Można pokombinować.

No i żeby ta naprawa nie wyszła niewiele taniej niż nowa.

A może jakaś firma robi tańsze zamienniki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[kurcze, nie wiem dlaczego moich postów nie widac - może ten zadziala]

 

Pisałem, ze tak jak Bary wspomina chodzi o stopke - nóżkę - podpórke motocykla na postoju. Jedka obawiam się co do spawania, bo może nie wytrzymać :crossy: , kilka kick startów i po stopce - tym bardziej, że ten motocykl odpala się na stojaka.

 

Piotrek podaj numer do tej firmy co zamienniki sprzedaje. w ASO Yamahy w Warszawie sama stopka (bez spręzyny i takiej blaszki) kosztuje +- tyle co piszesz.

Dzisiaj pospawał mi kolega i zobaczymy jak sie będzie trzymało - zdam relacje.

Ale mimo wszystko Piotr napisz ten numer na przyszłość.

 

TX 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje numer : tel./fax: (022) 758 56 48 i kom:0 501 555 803. Lepiej dzwonić na komórkę, bo numer stacjonary to numer domowy. Pytać o Jarosława Kurowskiego (komórke odbierze na 99% on). Poza tym polecam go jako sklep i mechanika. Nie jest tani, ale to co robi, robi naprawde dobrze. Potwierdzeniem tego może być to, ze serwisuje on polska kadre enduro.

 

Pozdrawiam,

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...