Skocz do zawartości

droga hamowania


Rekomendowane odpowiedzi

mialem niemal stluczke w sb

uliczka cicha i spokoja i koles zapierdalajacy az furczalo

zostawil ok 17metrowy slad hamowania. mial pretensje do mnie a ja bedac po paru piwach krotko stwierdzilem ze zbyt szybko zapier*alal i niech sie buja (nic sie nikomu nie stalo).

nie sadza aby taki slad zostawil samochod jadacy 50km/h

bylo sucho, temp ok 12 st. samochod to Honda Civic ale nie ta najnowsza wygladala na dobry stan.

mozna to jakos policzyc ile mniej wiecej zapier*alal? tak sie pytam z ciekawosci.

bo w tym miejscu juz ktos zginał. mial byc radar ale SM ma to w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale on zapierda**ł :laugh:

tu jest coś podobnego :wink: http://forum.gazeta....html?v=2&wv.x=1

faktycznie

wiekszoc wpisow nie na temat

tak jak tutaj

 

Mogę tylko dodać że słuszne miał do ciebie pretensje, jeśli mu wymusiłeś.

masz cos do napisania w temacie drogi hamowania? czy wpadles bo jeszcze nie ma Pierwszej Miłosci i się nudzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz cos do napisania w temacie drogi hamowania? czy wpadles bo jeszcze nie ma Pierwszej Miłosci i się nudzisz?

 

Mam, z twoich danych wynika, że zapie**alał około 60km/h. Jak chodzi ci drogę hamowania to po co chcesz liczyć ile jechał skoro to ty byłbyś ewidentnie sprawcą wypadku. I proponuję wrócić do podstawówki skoro nie potrafisz podstawić danych do wzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFO go pchało

 

napiszcie rodzinie kobiety ktora 2 lata temy w tym samym miejscu "wymusila" na pasach. juz nie zyje. przeleciala z 15m w powietrzu. nie bylo telemarka.

Nie oburzaj się. Chcesz, żeby Ci biegły wyliczył prędkość auta na podstawie opisanych śladów na asfalcie. Chyba się nie da...

Wygląda na to, że wymusiliście pierwszeństwo na gościu, który jechał nieprzepisowo. Normalna sprawa. Biali ludzie załatwiają to wychodząc z wozów, ubliżając sobie od najgorszych, po czym wracają do domu w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...