Skocz do zawartości

Biała Podlaska - treningi, wyścigi


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam, że nie do końca jest to "wyzyskiwanie", bo kto daje busa, ten musi go utrzymać, musi w nim wymieniać oleje i filtry i przeważnie jeszcze bawić w się w całą logistykę typu "po tego trzeba podjechać tu, po tego trzeba podjechać tam", a potem rozwieźć całe towarzystwo.

 

Załadowany bus pali od 10 do 15 litrów ON, więc nie wiem, skąd bulwers. Jak ktoś nie chce korzystać, to niech jedzie sam i tyle, jaki problem? Ja rozwiązałem problem w ten sposób, że na bliskie treningi latam po taniości osobówką z przyczepką, a jak dalej i z noclegiem to biorę busa. Dobry patent, chyba najlepsze rozwiązanie wypracowane przez kilka lat zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem koszty eksploatacyjne to sprawa właściciela, tym bardziej że nikt nie używa samochodu tylko na dojazdy na tor. Jak kogoś nie stać to zawsze może sprzedać i podczepiać się pod innych.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny kraj wolne ceny, Nie mam nic do tego czy gość bierze 50 czy 250 ...

Jeden chce podzielić koszta dojazdy po co ma wydać np 200 na paliwo przyczepke olej... jak może wziąśc po pół z kimś zawsze taniej a jechać i tak musi.

 

A drugi robi z tego interes i z faktycznych kosztów np 400zł weźnie kilka sprzętów i zarobi całkiem niezłą kasę

 

"Grzesiu bój sie bo ceny rosną hehe"

 

ps często widze jak ktoś przyjezdża sam przyczepką bo nie ma chętnego by sie do paliwa dorzucić a co mowić o takich kosztach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pewnie chodzi o kasę. Szkoda.

 

Natomiast ciekawe jest że na facebooku zapraszali na jazdy 6-go czerwca, i to post był z 31 maja, a jak patrzyłem dzień wcześniej to nic nie było. Artur też mi nie odpisał na maila i w końcu nie pojechałem. W każdym razie tym kalendarzem na ich stronie to chyba nie ma się co sugerować tylko trzeba śledzić stronę fb.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...