Skocz do zawartości

Biała Podlaska - treningi, wyścigi


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

waldiw

to aż tak go zmienili ??? wg tego co rozrysowałeś to nie wiele ma w spólnego z tym co było, przede wszystkim start meta jest w innym miejscu i inny kierunek jazdy :)

he trzeba będzie niebawem odwiedzić zobaczyć jak to w realu :)

 

Limo napewno kilka razy będziemy się tam wybierać ja przeważnie z gregorem latam ale mam chętnego z przyczepką to jak coś będziemy się odzywać

 

Zgadza się właściwie to ma tylko wspólne 3 proste i 1 zakręt. Po pierwszych jazdach w ogóle mi nie leżał. Po 1 dniu już było lepiej, a po tym weekendzie spodobał się :p nieśmiało dodam, że w wyścigu łączonym z 1000cc udało mi się dojechać na 4 pozycji :D ...a i nie pochwaliłem się, zmieniłem sprzęta :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam zapytanie sprzed 2-ch tygodni.

Wybiera się ktoś z W-wy w najblizszą niedzielę?

 

ja najprawdopodbniej w sobotę. start zalesie górne

 

dodaje, że mogę zabrać kierownika z motocyklem

Edytowane przez samjar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym się wybrać na te treningi, ale powiedzcie mi jak tam jest z nawierzchnią - na jutubach widzę, że są np. dohamowania na płytach betonowych, jest trochę dziur w asfalcie... Idzie tam w miarę komfortowo pojeździć czy przyczepność jest kiepska i cały czas telepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na necie widziałeś pewnie starą nitkę. Teraz jest nowa. Jest tylko jedno hamowanie na płytach, ale bez problemowe. Asfalt ma dobrą przyczepność, nierówności jasne, że są, ale czego wymagać od infrastruktury lotniska. Ogólnie tragedii nie ma. Ja sie wybieram na sobotę i niedziele pod warunkiem, że złoże sprzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie jedzie ktoś z Wawy, Mińska Maz. lub ich okolic na 08.06 (niedziela)? Jeśli ktoś by jechał i miał miejsce to chętnie się zabiorę i podzielę koszty transportu (z Wawy jedzie się przez Mińsk więc jestem po drodze). Jak nie to sam biorę przyczepkę i mogę ew. kogoś zgarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...