Skocz do zawartości

Gdzie się podpiąc prostownikiem do TT600R z 2000r.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałem porobić elektryczne rzeczy typu lampa, migacze itd. Nie chce odpalać sprzęta tylko po to by pobawić się elektryką i chciałbym się dowiedzieć gdzie dokładnie mogę się wpiąć do ttrki prostownikiem lub akumulatorem aby ją rozświetlić?

Podobno trzeba wypiąć regulator napięcia i tam podpiąć . Więc pytanie kolejne gdzie go szukać i pod które kable się podpiąć?

 

TTR z 2000r bez rozrusznika.

 

Dzięki. Pilne icon_e_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio składałem TTR z części przywiezionych w skrzynkach. Najgorzej było z silnikiem, ale ogarnąłem. Idzie jak szalona. Instalkę też trochę grzebałem ale światła itp działały już. Wiem że jest w niej regler i kondenser, tak mi się wydaje że energię zbiera w kondonie i stamtąd idzie w instalację. Odepnij regler i popatrz co i jak przy kondensatorze pod zbiornikiem, jak idą te kable i dokąd. Myślę że tam gdzieś trzeba się wpiąć. Ale specem od elektryki nie jestem, wręcz przeciwnie. Ta TTR była okrojona z instalacji, miała tylko zapłon oraz światło przód/tył no i klakson.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ale jeżeli podepnie tak bezpośrednio to chyba będzie zwarcie przez uzwojenie prądnicy i może coś spalić. No nie wiem , tak mi sie wydaje.

Jeżeli jest regulator to może rzeczywiście powinno się odpiąć od niego linię prądnicy a podłączyć z drugiej strony.

?

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...