Skocz do zawartości

MZ-tka ;) Udany zakup :)


CzarnyMsciciel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za MZ nie przepadam, ale żałuje że nie miałem jak narazie okazi na takim dwusówie się przejechać.

 

Ta tu wygląda jak wygląda, nowa przecież nie jest. Troche pracy bez spuszczania sie na detale i moto do jazdy jak znalazł.

 

Tak patrząc na moje to zakup moto w 2t jest dobrym pomysłem, regulacji nie wiele, remąty częstsze ale prostota jak... A myślałem że jest odwrotnie, że kupie cos w 4T to będę mieć wszystko z glowy, że niby jak w aucie ech... Sie coś poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super klimatyczny sprzęt o niepowtarzalnym dźwięku i zapachu. W dodatku niezwykle wdzięczny materiał do odrestaurowania i świecenia na festynach. Odpowiedzi na jakiekolwiek pytania dotyczące mz-ki szukaj na forum mzklub.pl . To świetna ekipa, skora do pomocy, ale nie lubią zakładania tematów po raz n-ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość łysy31

Strasznie zabiedzona no chyba że silnik igła,jeżeli nie to dałeś się nabrać. Na alegro za 2 tysi chodzą zajebiste sztuki, czasem dołożyć parę stów i mniej roboty będzie.

ps.miałem taką 15 lat temu.....niebieska

http://otomoto.pl/mz...1-M3181866.html

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk niepowtażalny, to prawda.

Zapach właściwie też :)

Ja zeszłego roku zabrałam jakiś przypadkowo zakupiony olej husqvarna do dwu-suwów którego dodaje się mało do paliwa i MZ-ka praktycznie przestała dymić i straciła sporo na kultowości zapachu

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość łysy31

ale czasami właśnie o to chodzi, aby samemu to odrestaurować. Nie sztuka kupić sprzęt wyremontowany i postawić w gablocie ;) chorowałem za małolata na taką 251

Myślisz że ten sprzęt za 3 tyś nie potrzebuje renowacji,tamten jak ma silnik jak reszta moto to tylko grabarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ją zrobić na glancyk i albo sprzedać albo zamienić. Chce mieć jakiś motorower ew. Motocykl na A1 sportowy. BO to zawsze inaczej sie patrzy na ściga i dźwięk przyjemny :) I ten niebieski bardziej do mnie przemawia

 

doprowadź ją do stanu oryginalnego i poczekaj z nią kilka lat zobaczysz jak wzrośnie jej wartość. Po za tym to miła odskocznia czasem przejechać się takim sprzęciorem w dobie wszechobecnej japonii.

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość łysy31

łysy nie panikuj :P nie każdego stać na hd, chłopak dołoży parę stówek i będzie miał extra sprzęt na wichure w cenie chińskiego g*wnianego skuterka z tesco

Kto panikuje ja tylko zwracam uwagę że czasami dołożyć kilka setek daje większe oszczędności później. Coś wiem bo w 2002 jak nie miałem kasy na HD kupiłem Iża 49 za taka marną kasę i nie powiem ile mnie kosztowało żeby skompletować brakujące części. Na szczęście poszedłem po rozum do głowy i sprzedałem grata odzyskawszy kasę - tracąc tylko kupę własnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...